boszeeee... jaaka pyszna ta moja zapiekanka ziemniaczkowa

mnaimi!
nati, sa rozni ludzie.. rozumiem raz, dwa razy zostawic, raz na jakis czas.. ale w sumie nie kumam, zeby tak sie podzielic wychowywaniem dziecka na stale :-( przeca dziecko wychowywane w dwoch domach bedzie mialo jakies rozdwojenie jazni ;-) rozne zasady itp.. nie, no dziwne.
asia super w bucikach :-) ale wlasnie dlatego ja nie przepadam za butami dla takich szkrabow, zwykle dzieciom sie nozki nie mieszcza po prostu (u nas np ze wzgledu na wysokie podbicie byl problem)
a co do tych kozaczkow
asiuni i jankesowej - fajne, ale moim zdaniem najfajniejsze bylyby takie bambosze z owczej welny! najcieplejsze :-) o takie sie postaram dla malego
buciki kapcie dla niemowląt (1820503342) - Aukcje internetowe Allegro
sa najcieplejsze, tylko musze znalezc na hali u nas i przymierzyc malemu :-)
sluchajcie, ja od miesiaca wpieprzam oscypki, pieke je w piekarniku i z zurawinka zajadam

no normalnie uzaleznilam sie!
a jeszcze - mlody dzis zjadl rano kaszke mlecz - ryz malinowa, dwa obiadki (w sumie jeden sloik podzielony na pol, nie zjadl od razu calego) i poki co kupy tylko rano byly, 4szt ;-) no oby zrobil cos przed spaniem jeszcze!!! ale super poprawa jest :-) w ogole duzo grzeczniejszy jakis :-) obym nie przechwalila!!!
asiunia - a propos - widzisz, to chyba taki etap, kazdy musi przez to przejsc.. moj od kilku dni (tydzien? moze wiecej nawet) niemozliwy...