reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
wczoraj Asia wylała wodęa w kuchni z miski a dzisiaj ja zalałam łazienkę. zapomniałam że nalewam wodę do wanienki :wściekła/y:

wiecie kto jest najlepszym odkurzaczem????- dzieci!!!! z pod łóżka mi wszystkie śmieci wyciągnęła już


mój m uczy Karolę grać na gitarze, a mi głowa zaraz pęknie. a Asia az polazła za nimi do kuchni.
 
Ostatnia edycja:
ja,ja,ja!!!Żeby było śmieszniej:ostatnia @ przed pierwszą ciążą,dokładnie 02.02.2007....czujecie???Pisałam już o tym,ze bez @ zaszłam w ciążę z Karolkiem:szok::szok::szok: co nie znaczy,że to była wpadka;-)

nati=co to za Miki,jakoś jej nie kojarzę???To ta sama co się wymądrzała na żywieniowym o danonkach???

jak Ty to wytrzymujesz?? :szok: ja jak dostalam okres, to wielka ulga. hormony wrocily do normy i skonczyly sie jazdy hormonalne hahah humorki etc.
nie no to tylko pare dni w mcu i jest mi z tym dobrze. zdecydowanie. sexu sie chce, chociaz nie mam z kim hahah ale sie chce.
no i jakos tak normalnie sie czuje, kobieco...

mitaginka powodzenia z wplatomatem.

aenye sto lat dla Feliksa

dobranoc
 
morgaine dzięki!
Dziewuszki, trzymajcie za mnie jutro kciuki
koleś do wpłatomatu przyjeżdża o 17:00, trzeba będzie z nim siedzieć, spróbuję wmanewrować w to moje dziewczyny... mam nadzieję, że się uda i że w ogóle gość upora się szybko i za niską cenę :sorry:
jakoś nie wyobrażam sobie, że miałabym tam siedzieć nie wiadomo ile, a moja Tysiula by tęskniła za cycem :-(
 
mitaginka trzymamy mocno

Agateczka witaj a test ciążowy już robiłaś :p

U mnie @ dalej niet i jestem szczęśliwa z tego powodu ale z racji mojego twardego postanowienie odstawianie młodego od cyca pewnie niedługo wróci no i tabsy trzeba by było w końcu wziąć ...a może już nie będzie trzeba :p
 
Dzień dobry :)

ja muszę pójść kupić rękawiczki starszakowi i zanieść rzeczy do przebrani w razie nocnikowej wpadki lub jakiegoś innego wypadku bo M zapomniał zabrać.

Właśnie sobie przypomniałam o puzzlach piankowych po Kacprze i rozłożyłam je w jadalni na kafelkach. chyba dokupię jeszcze i rozłożę w dużym pokoju. teraz podłoga już zimna a młody w jednym miejscu nie usiedzi. zastanawiam się jak to będzie w zimie ze śniegiem, Chyba po każdym wejściu do domu trzeba będzie myć korytarz.
 
Marma- buty przed domem będziesz zdejmować jak tak kilka lat temu robiłam jak miała dość ciągłego mycia podłogi:-)

znowu mnie głowa boli i wymiotuje :-(, juz dzwoniłam po mamę żeby przyjechała, chyba czas na pójście do lekarza
 
reklama
a ja tam nie chciałabym,żeby mi ktoś po domu łaził, no ale mam 33 m2, więc nie miałaby gdzie sprzątać:-D
idziemy sobie na spacerek zaraz, może pośpi żbik mały, bo kolejna noc tragiczna, 1,5 godziny płaczu bez przerwy, nie wiem co jej:( kupka nie chce wyjść normalna, same bobeczki i jęczy, stęka, śliwki nie pomogły ani nic innego na razie, więc pewnie brzuszek dolegał,niech sobie będzie zimno,ale niech wyjdzie słońce, bez słońca nie mam ochoty na nic;)
 
Do góry