reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dzień dobry!

Cisza jak makiem zasiał,a te co nie w pracy to pewnie na FB siedzą... Mrozik -4,jak Karolek wstanie to wybywamy na spacerek,jest bezwietrznie i słonko świeci,to pospacerujemy.
Może mi się humor poprawi,bo wczoraj ostro się pokłóciłam z moim A. I czasem wydaje mi się,że jesteśmy razem tylko z przyzwyczajenia:-(

mitaginko-oby wpłatomat naprawiono!!!No oczywiście w czasie szybkim jak błyskawica;-)

nati-biegiem do lekarza!!!

morgaine-jak widzisz-nie wytrzymuję:wściekła/y:
 
reklama
Hej :-)
Jakoś nadrobiłam, ale strasznie mało pamiętam :-(
Netu w domu nadal nie mam, niby w pt miał już być ale dalej dooopa!!!
W ogóle jestem już mega zmęczona codziennością

Z tego co pamiętam:
mitaginka, kciuki trzymam. Swoją drogą to jakaś masakra z tym wpłatomatem :eek::baffled:. No i spóźnione życzenia dla Tysi :-).

Nową forumkę witam i ja :-). Agateczka jak dobrze pamiętam, tak?! helouuuu...

nati, dla Dżoany również spóźnione urodzinowe buziaki :tak:.

morgana się nam zawiesiła normalnie, tyle postów długich trzaskała, a teraz jeden krótki na kilka dni, ale w sumie nie ma się co dziwić... 3 rozrabiaków, praca, dom... ja z jednym i z pracą wymiękam... także szacun:tak:. No i również spóźnione życzenia dla Weroniki :-)

tych, co się wcinają i oprócz obrażania innych nie mają nic ciekawego do powiedzenia nie będę komentowała bo szkoda miejsca w poscie, a nati i tak wszystkie tu kochamy, więc o co chodzi :eek:.
no i do lekarza biegem nati!!!!!! Już!!!!!!!!

ja też nie lubię jak mi ktoś inaczej porobi w domu niż ja :sorry:, durna jestem bo więcej roboty ale cóż... każdy jest jakoś tam nienormalny...

@ również nie mam, ale to przez tabsy, bo po porodzie już jeden dostałam i szybko tableteczki i znów nie ma. Kocham ten stan bez @.
Tymek śpi w pajacu i pod kołderką i tego nie zmienię bo u mnie cieplutko.... czasem nawet bez kołdeki bo za ciepło. Kombinezonu też jeszcze nie praktykujemy, zostawiam go na większe mrozy, na razie kurtka, czapka, rękawiczki, rajtki, spodzienki, ciepłe butki i w śpiworku siedzi w spacerówie......

jogurty daję słoiczkowe z owocami, bardzo je lubi :tak:.
No i chyba tyle.... więcej serio nie pamiętam.
Jeszcze fotki postaram się jakieś wstawić bo dawno tego nie robiłam.
Buziaki :**********
 
witam się po weekendzie :)

jakoś mi zleciało i nie weszłam wczoraj, ale małż chory siedział w domu więc jestem wytłumaczona :-D

tak serio to ciacho piekłam, do tego zapomniane wcześniej zakupy, poprasowałam i zleciał dzień:sorry:

idę sobie kawy zrobić i odezwę sie później :)
 
Asia była pierwszy raz na spacerze bez mnie, była z moją mamą i to prawie 2 godz!!!! nieźle a ja spałam i troszkę lepiej się czuje.
 
Agateczkaaa – witaj serdecznie!! Ja też z podczytującej przeszłam na piszącą i uzależniło mnie totatalnie :-)

nati – biedna ty chora – pewnie wyszło chodzenie z Dżoaną na dworze bez rękawiczek ;-) A mama jak
dała radę na spacerku??

mitaginka – jak wpłatomat?? ja tam cały czas myślę że bank weźmie kasę na siebie. Szczytem by było
obciążenie Was jakby firma naprawiająca wpłatomat wystawiła fakturę co pewnie uczyni..

eywa – biedna jesteś z tymi nockami.. życzę w końcu przespanej nocy i może wykorzystuj mamcię
abyś mogła w dzień odespać

mamsuiaDorusia – chyba jesteś rekordzistką w nieposiadaniu @!! Zazdroszczę!! i ciekawe jak bez
tego zaszłaś w ciążę.. uczy się człek przez całe życie.. :-)

ja dostałam wczoraj @ i umieram. W szoku jestem jak się po ciąży zmieniło – krótko, boleśnie i intensywnie. Szok..

A jakie tabsy bierzecie że nie ma @?? przerwy nie robicie czy jak??

na pobrudzoną podłogę zawsze na zimę kupuję kolorowy mały dywanik – w polotach aż za 10 PLN są –
i jego mam przy wejściu na buty. Daje radę!! A w kuchni mam białe płytki i tak ze szmatą non stop latam..

dzisiaj też z młodą nie wyszłam bo zimno a ona ma brzydki kaszel.. jutro z nią pójdę na kontrolę ale
chyba jeszcze ten tydzień zostanie w domu. W październiku była aż 9 razy w żłobku.. :szok:
 
moja mama sobie super radzi w końcu zajmowała się Karolą i moim siostrzeńcem. Więc spokojna jestem w 100% że sobie radzi mała dopiero po godz zasnęła i raz mruknęła przy zasypianiu- to u niej normalne.

Ale wiecie co dziwnie się czuję że musze mamie wszystko pokazywac tzn gdzie ubranko, jak sie wózek przekłada tzn rączkę itp. Z Karola wszystko wiedziała

Aneczka- tabsy anty przy karmieniu sa takie bezprzerwy i nie ma @
 
Ostatnia edycja:
Aneczkaaa dostajesz listek z 28 tabletkami i nie robisz przerwy tylko zaczynasz kolejne opakowanie, to są specjalne które mozna brać przy karmieniu

Nati dobrze, ze juz Ci lepiej :) jak mama dała radę?
 
Baby- mama super, nie muszę się martwić moja mama jest wprawiona w opiece dzieci.

nie mam siły dziecka kąpać chyba sobie daruje, jutro muszę mieć siłe. szczepienie Karoli już na szczęście ostatnie :-)
 
reklama
Hej Kochane!
Wróciłam do domku o 17:00, dziewczyny zostały. Dzwoniłam niedawno to koleś już się wwiercił i zaraz ma zmieniać zamek. Aż jutro im jakieś ciasto zaniosę, żeby trochę oczyścić atmosferę, bo póki co to jest "zwarzona" ;-)
Tysiula sypiała nam ładnie, a odkąd wróciłam do pracy, budzi się częściej w nocy, pociuma, pociuma cyca i śpi dalej

nati Bidulko! chyba naprawdę czas najwyższy na lekarza
aneczkaaa widzę, że Milcia to "stała bywalczyni żłobkowa" :-D
ducha dobrze, że net masz chociaż w pracy, to możesz skrobnąć, co u Ciebie :tak:
 
Do góry