reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Hej Kobietty!
Tu relacja na żywo z krakowskiego Ujastka...
gdzie -na o/patologii leżą dwie BBetki -Krakowianka i Joll, które dzieli TYLKO ŚCIANA
Krakowianka przemierza szpitalne korytarze w poszukiwaniu szerszej perspektywy i szyjki, a joll zaległa w łożu (oczywiście w pozycji wertykalnej -znaczy siadła po turecku) z powodu kolejnego stada skurczybyków, na razie na czoło wysunęły się łagodne skurczyki, czekamy na te bycze okazy. Uprasza się Szanowne BBetki o kciuków trzymanie za obydwie ujastkowe rezydentki, oby obydwie wypłynęły na szerokie szyjki i upolowały bycze okazy skurczy macicznych...
Pozdrawia BB Live Cracovia
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny jest pierwszy sygnał zaczyna mnie coś brzuch boleć , ale nie wiem czy z przejedzenia , odkurzania mieszkania czy w końcu na poród ?
ile Joll bedzie chodzić z tym balonikiem ?
czy wiadomo co z cocosovą?
 
Joll - widze humor nie opuszcza:-) no i super! tak trzymać, już ta perspektywa ze wyjdziesz stamtąd z Ineczką chyba uskrzydla co..

kciuki trzymamy oczywiście, pozdrów Krakowianke,
 
akkm balonik wprowadza się do szyjki macicy i następnie wypełnia płynem. Napełniony balonik napiera na szyjkę i powoduje szybsze rozwieranie, skracanie i nabieranie miękkiej konsystencji

ja mam problem. chyba to co aenye. tak mnie kluje po lewej stronie, kolka nerkowa, jelitowa czy pieron wie co...
M idzie o 22 do pracy wraca o 10. zreszta i tak mnie wkurzyla i jakos tak ze soba nie gadamy specjalnie... :(
 
Ostatnia edycja:
witam :-)
ale sie dzieje...dobra data na rodzenie szkoda ze sie pewnie nie zalapie ;-)
bylam rano u poloznej mlody wstawiony w kanal ale to juz dawno tetno ok nastepne spotkanie za 2tyg ale oby nie ;) wiem ze nic nie wiem :-D
asiunia oddaj to rozwarcie i gotowosc do porodu jak nie chcesz co?? ;-)
Krakowianka Joll Aknovi Cocosova trzymam kciukasy zeby sie szybko rozkrecilo :tak:
 
już po wizycie :) rozwarcie 3cm młody głowką w kanale wszystko super termin mam na 20 ale lekarz mówi że na 90procent urodze wczesniej moze w przyszłym tyg a moze i szybciej :D

w kazdym razie wszystko jest cacy i rodzić można śmiało :) podczas badania zruszyło mi się wszystko że brzuch mnie bolii i kręgosłup ale jestem happy bo wiem ze juz tylko chwila moment i ze jest wszystko przygotowane :)
 
Klaudencja - to super! w sumie podobne wieści co u mnie, ale ja jakoś sie nie nastawiam bo nic mnie nie boli tylko ciągle plamię po badaniu , juz 3 dzień...jak bedzie cos w przyszłym tyg to będzie git:-) ps. wysłałam ci wiadomość na priv
 
reklama
joll, krakusko, ja tez trzymam kciuki, zeby szybko poszlo :-)

morgaine
, lacze sie w bolu, ledwo chodze z tak kamiennym brzuchem i wszystko w srodku mnie boli.. non stop taka dziwna kolka, nie bardzo bolesna, ale bardzo nieprzyjemna i upierdliwa. cholera, glebszego oddechu wziac nie moge bo kluje, a nospy brac juz nie chce.

ech.. i oprocz tego napiecia w brzuchu i baaardzo spokojnego dzis rezydenta nic porodu nadal nie zapowiada. ciagle patrze, czy nie cieknie mi cos ;-) w jakas paranoje wpadlam ;-) ech..
 
Do góry