reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

kozica, ubranko też mam. Taką sukienkę w kratkę tylko pod to jakąś białą bluzkę albo ewentualnie body założę małej. Kiedyś kupiłam, bo wpadła mi w oko a nie była w kosmicznej cenie. Mam też historyczną już, bo po mnie, sukienkę - bardzo ładną i nikt by nie powiedział, że taką "wiekową" :-D ... ale na nią będzie za chłodno. Dochodzę do wniosku, że zmieścić zmieszczę wszystkich, gorzej z ugoszczeniem bo do gotowania mam 2 lewe. Pewnie skończy się na kawie, ciachu, torcie... To tylko najbliższa rodzina i wiem, że nie poczują się urażeni.
 
reklama
cześć laski!!! pozdrawiam po dłuższej przerwie, moje dziecię nie pozwala mi za długo z komputera korzystać, chce sam pisać, a jeszcze bardziej to sprawdzać czy się rozpadnie jak nim pierdyknie o podłogę :D nie doczytam wszystkiego zapewne, ale postaram się ile się da ;) buziaki i spokojnej, przespanej nocy życzę :)
 
Ja na pewno sama upiekę tort a co do imprezy to niewiele będzie przygotowań bo zaledwie kilka osób będzie u Nas, więc i problemów z gotowaniem nie ma, ugoszczeniem czy innymi tego typu :tak: mszy też nie zamawiam bo nie uznaję tego więc sprawa prosta :-)
 
msza na roczek???? hm nie słyszałam ale jestem zdecydowanie na nie, msze za zmarłych to ok ale na żywych i to dzieci??? nie nie i jeszcze raz nie.

tort oczywiście sama, gości chyba mało chyba że teściowa wpadnie na genialny pomysł wrrrr ale to będzie po świętach to raczej nikomu nie będzie sie chcialo przyjeżdzać
 
ja chyba roczek zrobie w swieta.. choc nie wiem jeszcze, w sumie moj malz ma wolne i to taki rzadki czas, kiedy mozemy cale dnie spedzic razem, a tu robic harmider i afere z impreza.. moze zrobie jednak przed?
jak wypadaja swieta w tym roku?

ja mam straszny problem i z roczkiem, i z chrzcinami, jestem chora na sama mysl, najchetniej bym wyjechala, schowala sie w mysia dziure i nie robila nic ;) no ale mus to mus.. ale chyba tez zrobie tylko dla bliskiej rodziny, ale w knajpie :/ masakra. nie wiem gdzie, nie wiem, kogo zaprosic (tzn czy najblizsza familia - ok 30 osob - czy cala rodzina - ok 50os). fajnie, nie?????????? kkkkkk! chyba tylko ta 'najblizsza' (czyli my + rodzenstwo nasze + rodzice, babcie i rodzenstwo rodzicow - lacznie ok 30os wlasnie). a w knajpie bedzie dym, bo maly lazi wszedzie, nie wiem, gdzie jest takie miejsce, najlepiej zeby kacik dla dzieci byl, bo zonk..

a chrzciny zrobimy z siostra razem ;) taniej i moze sie zmobilizuje.. mam nadzieje, ze przed latem :pPP matko, dziecko ponad rok nie ochrzczone.. aaaaachhhhh :)))
 
Ojeryna... sama tortu nie zrobię dla 13 osób, ale może blachę jakiegoś ciasta. Tym bardziej, że u nas roczek wypada w 1 Święto czyli 8 kwietnia :) Na pewno zrobię dla małej ciastko-torcik - galaretka z serkiem danio, albo pół na pół żeby było bardziej kolorowe.
Też jestem chora jak mam robić czy nawet iść na takie imprezy. Dotychczas udawało nam się robić je po swojemu (wesele, chrzciny), na powietrzu.. było na luzie i bardziej jak piknik ;) Ale w kwietniu to nie przejdzie i będzie nasiadówa :p
 
ja tez nie znosze takich imprez i licze że u nas będzie najbliższa rodzina czyli rodzice, teściowie, siostra i kuzyn męża plus dziadkowie, o cholera dziadkowie nie ma szans aby z domu wyszli to bedzie trzeba u nich zrobić wrrrrrrr już mi sie odechciało. a rodzeństwo teściowej mam nadzieje że nie przyjedzie.
 
Dzień dobry:-D
Nati gratuluję!
Baby jakie obrazki? Ja też chcę! :-)

Co do roczku, mi też się nie chcę, ale coś zrobić trzeba. U mnie ok. 15 osób. I chyba zrobimy w knajpie, tylko kurczę drogo trochę to wychodzi :/ Ok. 1200 zł trzeba liczyć, a jak dla mnie to dużo. Ale w domu-kompletnie się do tego nie nadaję. A zrobić coś takiego przy małym dziecku, to już w ogóle.
Oliwka obudziła się dzisiaj o 6 :/ Ale jestem niewyspana.
 
reklama
Boliwia ostatnio Mitaginka szukała na allegro obrazków na ściane do pokoju Tysi i wybrałyśmy te same a wybór był dość duży :-)

Nati dasz radę z imprezką :) z masza za żywych to ja też tego nie toleruję, za to moja tesciowa lubuje się w takich rzeczach :no:
Aenye święta wypadają 8-9 kwiecień czyli Adi bedzie miał roczek w wielki piątek, dlatego robię mini imprezkę po świętach :tak:
 
Do góry