reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Tzn my nie mieliśmy wyjścia albo podpiszemy umowę albo mieszkanie sprzedaje innym byliśmy w bankach i zapewniali że zdążymy no niby jutro nam odpowie bank czy udzieli nam kredytu i mamy się umówić na kiedy podpisanie umowy ale do jutra to ja nie wiem jak wytrzymam
 
Izik: dzięki za info o promocji pampków w Lidlu. Kupiliśmy wczoraj 5 kartonów i policzyłam że w sumie mamy 1000 pieluch :-D:-D:-D A skąd wiesz o tych promocjach? Bo szukałam informacji w internecie i nic nie znalazłam.
Anezram: kuchnię też mam z Ikea. Bardzo funkcjonalna. Najgorsze jest czekanie w niepewności. Trzymam kciuki by banku było ok.
U nas noc dziś piękna. Mała wstała tylko 3 razy, były tylko dwa karmienia :szok::szok::szok::szok:Jestem MEGA wyspana :-D:-D:-D

Życzę miłego dzionka.
 
wawka - zazdroszczę nocki. u nas chyba kolejny ząbek idzie, bo dziąsło spuchnięte i wybudza się często w nocy. Czekam, aż pójdzie spać na drzemkę (pierwsze podejście nieudane), to idę i ja w kimę.
 
U nas nocki przesypiane cale chodzi spac dosc pozno bo 21-23 zato wstaje 8-9 ostatnio i nie wiem czy to nie za pozno pasowaloby zmienic zeby wczesniej zasypiala ale nie zawsze się uda
 
Ostatnia edycja:
A cóż tu takie pustki:confused2: Zozzolka moja chodzi codziennie spac miedzy 18-19.,a wstaje po 7 czasem 6. Teraz juz spi ;) i mam czas na BB . A tak to cały dzien z mała i szukanie pracy :eek: I licho o widzę tak szczerze mówiąc :no: Nef dobry sposob:) nam tak jakoś zawsze sie to samo podoba;-) albo m nie chce sprzeczek:/ hehe. Nic Misze dokończyć poszukiwania :/
 
reklama
witajcie
Mania też dziś miała trudną noc... spała bardzo niespokojnie, dentinox w końcu pomógł...

własnie wstałysmy - mania juz po sniadaniuwiec jem teraz ja... potem kawka i do roboty... jeeesu jak tu sie kuzy od tych prac na gorze! ale jest dobrze...
milego dnia!
 
Do góry