reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

piszecie cos o szwagierkach :-D Ogólnie to lubie z nia rozmawiac, czasem wpadnie na herbate jak są w miescie. Gdyby jeszcze lubiła swieta i choinkę to juz bylaby super, a tak to czasem mnie zdenerwuje ( jest z jehowych) no ale o tym malo co z nia rozmawiam :)
 
reklama
Ankzoc - no podgórkę miałaś, ale na szczęście dzisiaj nowy dzień;-)
Shy- mnie teżgrzeje. po raz pierwszy w życiu mam ciepłe ręce i stopy:-)
mamakruszynki -współczuję przeżyć, dobrze, że wszystko ok
olcia9250 - ja zbratem męża mam wydaje mi się "szczerą" relację. My wiemy, że czasemsię nie zgadzamy ze sobą i działamy sobie na nerwy i tego nie ukrywamy, alemomentami to mamy bardziej zgodne poglądy jak ja z mężem. Z jego żoną podobnie,ona czasem wprost mówi, że np. nas (mnie i męża) nie rozumie, ale nie dziwięsię bo naszą relację trudno ogarnąć zważywszy na naszą zawiłą historię życiową Na teściach za to ćwiczę swoją cierpliwość izaciskanie zębów, a jak już nie wytrzymuję to stosuję strategię mojej szefowejtj. mówię mężowi co mi się nie podoba i każę mu załatwić tę sprawę, ale niejakotak jakby to od niego wyszło:-D
yoohoosek -potwierdzam to, co pisze Iśku, terminy przydatności są do spożycia określane zpewnym zapasem (dotyczy zamkniętych opakowań) . Niestety nigdy nie wiadomo czyłańcuch chłodniczy był zachowany, a to może skracać przydatność:baffled:
 
pscółka i spółka - z teściową to ja mam podobnie też zawsze mówie mojemu K co mnie wkurza i niech on sobie tam z nią rozmawia a nie ja się będę denerwować a poza tym jej sie nie da przegadać a mój K musi bardzo podniesionym glosem zawsze cos powiedzieć zeby do niej doszlo bo wiecznie przerywa jak ktoś jej coś mówi :) Ogólnie to wkurza ona mnie pod jednym bardzo ważnym względem że wiecznie mi mówi o byłej od mojego K tak jakby mnie to interesowało :dry:.

A tak apropo to u nas jest -13 o ile nie więcej i jeździłam z moim po bankomatach ale oczywiście żaden nie działa -.-
 
Hej dziewczyny. To jeszcze raz ja. Mam poważny problem. Strasznie się przejęłam podczas kąpieli. Zauważyłam, że mam coś "w cipce", na początku przeraziłam się, bo myślałam, że to guz, ale teraz tak myślę, że może macica mi wypada i wgl. Jak kaszle to wychodzi, a jak tak normalnie oddycham i wgl to jest w miejscu, jak to dotykam to przesuwa się k górze. Nie mam pojęcia co to może być i dlatego postanowiłam napisać i zapytać czy może któraś z Was miała coś podobnego i też się wystraszyły. Nie wiem co mam robić, jestem załamana, a wizyta u położnej dopiero 13 w czwartek. ;( :-(
 
miomaoo - a szukałaś filmików w necie? ja widziałam coś podobnego tylko raz w programie brytyjskim o jakiś wstydliwych przypadłościach, ale to była stara kobieta, ale nie pamietam czy to była macica, czy pęcherz. niezależnie od tego co to z pewnością nie czekaj na wizytę u położnej tylko przejedź się do szpitala, będziesz spokojniejsza.
 
A my kupilismy z M młodemu dzis buty i smiga:) tylko boi sie chodzic po sniegu:-D:szok:w domu w sklepie lata w butach a na dwór stoi sztywny ja drut:-D...

Cytrusik- bidulko odpoczywaj i zagladaj do nas ...badz dobrej mysli...wszystko dobrze sie skonczy.
miomaoo- o kurcze nie mam pojecia,moze i hemoroid ja mialam w ciazy hemoroidy ale przy odbycie:sorry2: a masz zaparcia ciezko Ci jest sie wypróżniac???

pscólka- ja tez widzialam na TLC "wstydliwe choroby" ale to wypadala pochwa:szok:i wlasniej u straszejjj kobitki

Dziewczyny jutro mam USG 3d juz nie moge sie doczekac:pPPP
 
próbowałam i niby to jest gruczoł bartholina, ale dokładnie nie wiem. Nic mnie nie boli, ani nic, tylko mam obfite opławy, zawsze je miałam, ale są mocniejsze. Hemoroidy odpadają na pewno.
 
reklama
miomaoo też nie wiem co to może być pojechalabym do szpitala dla spokoju

ja dzisiaj byłam w centrum handlowym i uwaga mam prezenty już kupione tylko został mi dla miska ale to już później kupię jak pojadę sama.w sklepach są pustki tzn.nie ma jeszcze świątecznej gorączki i wszystko kupiłam na spokojnie
 
Do góry