reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Zonqa jeszcze
-szlafrok
-ręcznik duży i mały
- ręcznik papierowy (ja używałam do osuszenia krocza po podmyciu tantum rosa)
- saszetki tantum rosa+ butelka mała z dziubkiem
- z przyborów toaletowych jeszcze jakiś płyn do mycia ciała i szampon i pomadka do ust
- wkładki laktacyjne
- szczotka do włosów
- osłonki na piersi
- ew. jakas herbatka laktacyjna
- dla malucha pieluchy tetrowe/flanelowe

Ja ostatnio przywlekłam torbę, zeby sprawdzić czy ten rozmiar będzie ok ;-) i wpakowałam już do niej to co mam wiec dla dzieciaczka mam wszystko, a dla mnie tylko tych pierdól brakuje :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
też leżałam dłużej -12 dób infekcja wrodzona młodego ale wiadomo że później na zmianę to już z domku będą przywozić i bez sensu od razu zakładać że historia się powtórzy

u mnie po urodzeniu ubierają w szpitalne a po pierwszej wieczornej kąpieli ubiera się w swoje, kosmetyki mieli hippa i mi odpowiadały

Dokumenty to podstawa i rzecz oczywista :)

na mojej liście brakuje ręczników :D

podomka u mnie się nie sprawdziła a strasznie dużo miejsca zajmowała więc ją usunełam z listy
zamiast bawić sie z tantum rosa stosowałam właśnie chusteczki do higieny intymnej i było super

żel i szampon dopisane

ja torbę muszę kupić no i jeszcze jakieś kapcie i klapki i będę mogła się spakować :)
 
Ostatnia edycja:
zonqa- moje propozycje
-reczniki
-szlafrok
-wkladki laktaycjne
-pomadka do ust (mi bardzo sie przydala) bo wysuszaly mi sie strasznie usta
-papier toaletowy bo to różnie bywa
-skarpety- po porodzie zimno jest w nogi ja tak mialam:)
- jak bierzesz kosmetyki to wez w malych opakowaniach mozna kupic w rossmanie zajmuje malo miejsca i sa bardziej praktyczne polecam mydło do higieny intymnej biały jeleń
-kubeczek nie wiem czy to doliczasz do sztuccy:)
jesli chodzi o maluszka-
3-flanele
3 -tetrówki
recznik do kapieli chyba ze tam maja
 
siedze i myśle, czy ja miałam tobe buahahahahaahahahaha no ale musiałam miec bo mialam swoj szlafrok, rany julek amnezja...widac jeszcze mi to nie w głowie ha ha ha
 
Cześć gadułki:-)

Ja zaraz idę w rejs, najpierw dentysta na 14-stą a na 16-stą z dzidzią do ginekologa i biorę już L4, w końcu już się cieszę:-D na oglądanie dzidziolka....

poza tym zauważyłam, że moja Alutka już się zaczyna ze mną przekomarzać, bo jak nie śpi i jest aktywna i kładę rękę np z prawej strony, to czuję jak się wierci i zaraz jest pod moją rękom, jak przełożę na lewo znowu się wierci i jest z lewej strony pod rękom cudowne uczucie, że taka malutka iskierka czuje mamusi dotyk:-)
 
Ja jeszcze bym do tego co piszecie dodała wodę mineralną, dużą butle (najlepiej niegazowaną, co by maluszka nie wzdymać).
Mnie ciągle suszyło, a herbatka na śniadanie i kompocik na obiad to trochę mało jak dla mnie. Ja "pijawka" jestem i ciągle musiałam mieć butelkę wody pod łóżkiem, nawet 2 na dobę mi schodziło.
 
Dotkass jaki ty ten wózek kupiłaś ? coś mi się wątek urwał?!
Przeżyłam glukozę! za drugim podejściem, ale było ciężko.
Po wypiciu odpowiadałam na wszystkie pytania niestety twierdząco:
Czy jest Pani niedobrze? tak!
Czy kręci się Pani w głowie? tak!
Czy jest Pani słabo? tak!
I dałam radę co prawda przez pierwszą godzinę miałam takie "Haluny" jak bym coś konkretnego spaliła, albo jak bym się czegoś nawąchała, najważniejsze, że przeżyłam.
Wyniki zaginęły.....
Ja mam do nich dostęp przez neta po zalogowaniu się, ale przychodnia ich nie widzi.
Po spożyciu 75g miałam po 2h 7,8 więc podobno na granicy.
Oby powtarzać nie kazali!!!
 
katarinna taaa woda podstawa mi mówili żeby małą na porodówkę zabrać a ja przy samym porodzie całą dużą butlę wypiłam i zdecydowanie mało mi było...
Phelania papier toaletowy :tak:korzystanie z szarego szpitalnego przy poszytym kroczu to równie dobrze mogliby ścierny dać...:baffled:
U nas też dzieciaczka najpierw w szpitalne ciuszki ubierają a na następną dobę można w swoje ubrać a szpital używa kosmetyków Mustelli
 
Hej dziewczynki,

Widze ze juz szpitalne tematy sie przewijaja, wlasnie sobie uswiadomilam, ze u mnie jeszcze niecale 3 msc!!!
Kiedy to zlecialo?

Amel chodzi do przedszkola, bedzie grac aniola w jaselkach, ja siedze w domu, robie czasem sesje zdjeciowe, ale ogoleni to opierdzielam sie :) W piatek na wizyte i USG, ciekawe ile wazy moj dziec?

Pozdr, Ewa
 
reklama
Młodego uspałam M w pracy a ja ide zaraz sie kąpać póki mam wolna chwilke musze ogolic broszke :zawstydzona/y:bo cos ja ostatnio zaniedbałam:-p:-Dale to chyba przez ten brzuch :-Dnie długo M mi bedzie golił jak w poprzedniej ciazy:pPPMoze jeszcze łepetynke umyje bo dzis wizyta i trzeba jakos wygladac:dry:a tak mi sie nie chce jeszcze pada mi na maksa kregosłup:no:....

Cos mnie pobolewa lewa szóstka zatruta ..ehhh ja sie mam z tymi zebami ale to ze wzgeldu ze zawsze kasy nie bylo i szkoda bylo wydac...to taraz mam...

Pianka- papier do podstawa:-D...

ide zwleke sie z tego łoża jak hipcio i poturlam sie pod prysznic hehehhee
 
Do góry