reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
Już wiem na TVN :-) Dzięki Phelania ze przypomnialas bo tez go lubię tylko trzeba uważać żeby malenstwa nie wystarczyć haha bo moja już sie wyspala i strasznie sie wierci
 
Dziękuje mamuśki za pomoc :tak:, dzis troszke namieszałam z tymi lekami ale jutro zrobie juz tak jak radzicie. Swoją drogą, jakies zaćmienie mnie dopadło :zawstydzona/y: jestem z tych co to wszystko na karteczce zawsze mają zapisane i wiedzą najlepiej, a tu taka ciemnica dzisiaj :-D:-D

mi mała własnie tak skacze po samej broszce ze stękam co chwila, normalnie zaraz wypadnie :-D:-D

Jeśli chodzi o filmy, to ja szykuje sie jutro na Zmierzch :happy: mogłabym go oglądac na okrągło, teraz bedzie chyba z 6 raz, a co mi tam :-) moze akurat ostatnim razem cos przeoczyłam ( jakis wątek) hahahahaha:-D:-D
 
witam

Iza haha no właśnie ma byc zmierzch...i choc chciałabym dzis urodzić...to kurka film kusi <lol> Na porodówce nie oglądnę :-)

obudzilo mnie drętwienie reki wrrrrr jadę dziś do supermarketu, jak sie zmęczę to moze co ruszy ?

P.S. a jakim sklepie można by kupić pozytywkę ...?? najlepiej szkatułke z pozytywka na biżuterie...
 
lilonka trzymam kciuki za maleństwa , już Cię pewnie tna;-)

Ptaszku współczuję

Fel no to jak na porodówkę czy na film:-D

jak wczoraj przyszykowałam kącik dla malucha tak teraz mam taakiego stracha:sorry:
 
Witam się właściwie po kawie :-)
Felidae, no ja najszybciej to w niedzielę, nie wiem jak Ty i margot :-D
Jak byłam wczoraj na ktg, to rodziła dziewczyna i tak sobie krzyczała a mi się strach włączył, do tego widząc łózko porodowe przypomniałam sobie jaki to jest ból :szok: i ponownie zaczęłam rozmyslać nad zzo, tym bardziej, że połozna mnie do tego namawia.
Izunia, wiem, że po czasie, ale chciałąm tylko napisać to co dziewczyny, lekarka wiec co robi. Poza tym nie martw się o maleństwo, anginą nie zaraża prawdopodobnie, a na pewno nie ta juz podleczona.
Dalej nie ma wieści od Smile ??? Nikt nie ma do niej nr tel, czy FB ??
Anka, mam nadzieję, że dziś Cie ruszy i już nie wygonią do domu, trzymamy kciuki &&&
 
Cześć Kobietki, my już w domku od wczoraj. Lekka żóltaczka do obserwacji. Mały jest cudowny, mega spokojny, niestety musze popracować nad dietą, bo mam straszne gazy, a jak ja, to i on. Teraz przeraiam nawał pokarmu - trzymajcie kciuki, żeby jakoś przetrwać.
Co do porodu, I etap 4 godziny, w tym kroplówka z oxy coś ponad godzinę, zzo przy 2 cm rozwarcia (niestety wymiękłam, ale przynajmniej obaliłam mit, że zzo zwalnia akcję porodową) i od tego momentu to do partych może pół godziny, Same parte 15 min. Jestem mega dumna z M-ka, wyciągał małego ze mnie pod ramionka i położył mi go na brzuchu.:tak:

Aha i jeszcze
- podkłady Bella do d..y, Hartman super
- majtki siateczkowe Horizon do d..y, Hartman super
- te próbki pielucho-majtek z Teny super

Więcej jak ogarnę rzeczywistość;-)
Gratulacje dla rozpakowanych mamusiek i dużo siły życzę oraz trzymam kciuki za wszystkie w dwupaczkach:-D &&&
 
reklama
Pscólka, super, że już w domku, a co do pokarmu, to nie pozwalaj na jego duzy napływ, bo dostaniesz gorączki i będzie wielki ból, po prostu przystawiaj małego częściej niż on sam sobie tego zyczy. A jesli możesz, to napisz mi o tym, co czułaś przy podawaniu zzo, czy bolało, czy coś nieprzyjemnego było ? Bo mi anestezjolog mówiła, że to podanie jest nieprzyjemne, natomiast połozna bardzo mnie zachęca i nie wiem co robić :baffled:
 
Do góry