reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Witam Was serdecznie:-D

ptaszek wyrazy współczucia
pscółka witamy ponownie, gratuluje szybkiego porodu i całuski dla maluszka przesyłam
Fel trzymam kciuki , aby coś się ruszyło

Smile , gdzie jesteś, już urodziłaś???- faktycznie dawno się nie odzywała, niepokojące to trochę, gdyż produkowała dziewczyna po kilka postów dziennie...

Jakubie Andrzeju, bąblu Ty mój nie zechciałbyś już wyjść ze swojej Mamy, gdyż za nie długo nabawię się odleżyn śpiąc tylko na jednym boku:-D bo na drugim mam wrażenie , że Cię zgniatam i przyduszam, hm??? Nie wiem po co Cię w ogóle pytam skoro na KTG dałeś jasno do zrozumienia, że jeszcze chcesz posiedzieć w brzuchu:-D
Ja to ani jendej pary ciążowych spodni nie zakupiłam, gdyz jak mierzyłam to wszystko nawet w 35 ze mnie leciało. Inwestowałam w legginsy i teraz mam ze 3 szt bawełniane nisko pod brzuszek i dwie pary fajnych takich na gumce dżinsowych legginsów, a tak to non stop chodzęw tym samym dobrze, że już bliżej końca niz dalej i może na pierwsze wiosenne spacery założe rzeczy, które kupiłam a nie nosiłam, bo jakoś nie było okazji lub zwyczajnie szkoda było mi chartac fajne ciuchy na brzusio, aby się nie porozciągały, Choc wiem, że po porodzie zakupy musowo i obowiązkowo a zwłaszcza nowe jeansy:-) jakas bluzka i bawełniane chinosy na wiosne/ lato...
Ściskam do napisania do odczytania:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki Phelaniu, że mi przypomniałaś, miałam zrobić sobie hennę :szok: zrobię jak tylko wróce z miasta. A Ty masz jeszcze echo z Alankiem ? to faktycznie musisz czekać :-)
 
Bishopka - mąż masował mi sutki - dośc mocno, ale skurcze nasilały sie jak na zawołanie. Masaz sutków powoduje wydzielanie hormonu ktory powoduje skurcze, tak jak oksytocyna. Doula Helena uciskała odpowienie punkty na nodze, gdzies powyzej kostki i na łydce, ale nie mam pojecia jak to dokładnie opisać. To też wywoływało skurcze macicy.
 
Ewafoto, dziekuję :-) Znalazłam na necie i od dziś wieczorem się zaczynam uciskać, by na niedzielę trafić na odpowiedni dyżur i nie mieć oksytocyny :-)
 
widze ze wszelkie sposoby przyspieszenia porodu na tapecie :)

my zaczniemy od małego bara bara :)
wina sie boje ze moze sie cos małemu stac...:)


aaaaaaaaaaaa ja dzisiaj w koncu lozeczko bede miec :d dobry pan u którego kupilismy oczywiscie uzywane nam je dowiezie :) moze mały wtedy bedzie chciał juz wyjsc wiedzac ze ma dzie spac hheheehe
 
O boszz ja właśnie zaluczylam mega pawia w łazience :crazy: Brrr aż mi zle jest:/ do tego mam taki ucisk w dole i co jakiś czas mnie kluje:baffled: chyba sie wykończe dzisiaj:/ ja ciazowych spodni nie zakładam bo mnie piją strasznie:baffled: w domu latam w leginsach a po mieście w dresach:-p
 
reklama
hej, hej, meluduję się w dwupaku :crazy: ;-)
troche zabiegany dzień dziś, kupowaliśmy meble z M, i się udało :-D ale chyba M będzie je skręcał już z małym na głowie
jejku jak ja zazdroszcze rozpakowanym kwietniówkom :-D zwłaszcza tym które miały lekki poród ;-)
chyba zacznę stosować jakieś różne sposoby, typu masaże itp ;-)
iza może Cię czyścić zaczyna przed porodem ;-)

miłej reszty piątku życzę ;-)
 
Do góry