reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Aż się wierzyć nie chce 🙈 szczerze spodziewałam się, że będzie to działać na zasadach podobnych jak refundacje samorządowe, określona kwota i tyle, a tu proszę. Badania, procedura, mrożenie, transfery. Jestem w mega szoku, takim pozytywnym ☀️
Też mam takie odczucia :) no i fakt, że w końcu i mamy będziemy mieć szansę załapać się na jakieś dofinansowanie (co z uwagi na moje amh nie miało wcześniej miejsca) jest mocno budujący :)
 
Któraś robiła badania nasienia w bocianie Lublin? Albo ogólnie gdzieś w Lublinie i poleca i ma jakieś rady? Jakieś ogólne rady do badania nasienia? :)
Mąż powiedział ze jak ja się tak staram to on tez chce się zbadać ❤️
Mąż robił w ovum parę lat temu te bardziej złożone czyli sorp fragmentację itp
 
Chciałam napisać, że może w końcu załapię się na jakiś program rządowy, bo z niczym dotychczas mi się nie udało, ale z drugiej strony to wolałabym jednak żeby zaskoczyło i żebym nie musiała korzystać. No ale narzeczony na pewno się ucieszy w razie w, bo on bardziej był zszokowany kosztami potencjalnego in-vitro. 😅
 
reklama
A co w przypadku wyników słabego nasienia?
Wydaje mi się że nie ma nigdzie jakichś dodatkowych punktów co w przypadku słabego nasienia, więc zakładam że po prostu trzeba mieć udokumentowany rok starań w tym przypadku :)

Ale co mnie bardzo cieszy, to ICSI będzie finansowane! (na przekór wcześniejszych plotek ze możliwe że takiej opcji nie będzie dla par z obniżonymi parametrami nasienia).
 
Do góry