reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Drobi racja, bedzie wygodnie :)

Ja sie w ogole nastawiam, ze moj porod bedzie zapowiedziany ;) tzn tak jak przy pierwszym dzien wczeaniej odejdzie mi kawalek czopa, dopiero potem skurcze sie rozkreca, bede wiedziala ze czas sie szykowac. A na razie to luz...

W ikei bede kupowac nowy dywan :) bo zmienilam zdanie i nie bede prac starego, przestal mi sie podobac i juz chyba przyszla na niego pora.
 
reklama
Klaudyna trzymam kciuki!!!!
Fenika śliczna Anusia :-)
Annika gratulacje, mały slodziaczek, dzień dwa i sam sobie poradzi ;-)

Dziewczyny powodzenia na wizytach!
Ja dziś zalatana. Bank, remont i położna po drodze
 
klaudyna powodzenia!!! :) wow, ale zaskok!! :) moze na małą tak wizyta podziałala, Ty się odprezylas, ze wszystko ok, to ona zdecydowala się Ciebie zaskoczyć ;)

Annika ale śliczny maluszek, jakie paluszki kochane :) :)

Feniki malutka tez slodziaczek, taka delikatna się wydaje :)

Martita moze zabierz torbę szpitalna do bagażnika?? :) jej, ja to bym stresa miała gdyby mi tak babcia dzień wywrozyla :)

bluelovi ale fajnie czytać o Twoim maluszku :) super, ze taki grzeczniutki :) byliście juz na spacerku?

ja czekam na położną i się spóźnia franca :/
 
Martita natchnęłaś mnie i w czwartek zapisałam się do fryzjera :D

Wiecie ja miałam w pierwszej ciąży tak jak Klaudyna, w dniu terminu wieczorem byłam na wizycie i lekarka mówi że za szybko to ja nie urodzę, na ktg zero skurczy. A o 9 rano urodziła się Laura :)
 
Martita - ale by bylo jakbys sie rozpakowala w ikei:D taka promocja dla sklepu heh
My ogladamy auta ale wszedzie same diesle a moj maz o dieslu nawet nie chce slyszec
 
To i ja zapisze sie do fryzjera :) wczoraj wieczorem po wizycie w toalecie zobaczyłam na papierze żółty gesty pasek śluzu (bez krwi) moze to juz czop powoli odchodzi?, pobolewa mnie pod prawa łopatka a wczoraj wieczorem i krzyż troszkę . Ja na dzis mam usg w planach ale data 16marzec jest ok dla mnie i mogę jechać na porodówkę jako jedna z tych chętniejszych:). Bluelovie wspaniale sie czyta o twoim maluszku i i tym jak sobie radzisz, a jak z laktacja u ciebie?sciagasz mleczko czy malutki z cyca pije?
 
Dziewczyny, nie wiem czy dobrze pamiętam, ale rsz pisał, że ma umówione Usg na wtorek wieczorem. A wczoraj pisała, że będzie szła wieczorem(wczoraj). Może dlatego jeszcze nie pisała...
 
reklama
Do góry