reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Martita gratulacje! Super :-D a malutka jest jak moja córcia :-)
Jej ale super ze tak sprawnie i bez nacięcia :-) jej jaka piękna <3
Fenika super ze w domku :-)
Barbablue super ze koniec remontów ja opisałam kilka stron temu jak moja zareagowała na siostrę też jest u mnie mała różnica wieku to będzie podobnie u ciebie. U nas reakcja super starsza córcia pomaga przy malutkiej glaszcze obserwuje jest troszkę zazdrosna ale w normie ;-)
Bluelovi ja czekam na pierwszy spacerek kiedy wyszliscie pierwszy raz? I za ile kupiłaś ta dostawke ja chciałam ale ta od przodu raczej daj znać jak będzie z nią :-)
Schauma trzymam kciuki żeby się rozkręcilo daj znać po wizycie :-D
I za resztę też trzymam kochane :-D ale emocje :-D
U nas dziś w nocy była częsta pobudka na cycusia ;-) m właśnie składa łóżko rano przyjechało do sypialni będzie nam w 4 wygodniej :-D
Dziś mamy odwiedziny rodzinki a jutro położna znowu będzie :-)
 
reklama
Klaudyna dostawka 600 i mocowania 60 ja zamowilam ta buggypod lite. Ona jest boczna . kochana my jeszcze nie bylismy na spacerku mielismy isc ale trafilismy z ta zoltaczka do szpitala i nie bylismy ;/ a pogoda niezaciekawa tak dzis gradem tak strzelalo :0
 
Martita Twoja córeczka jest przecudna :)

Reniu zerknij na pw

Tak nam dobrze w domu :)))) w nocy jak adrenalina ze mnie zeszła to nie mogłam się na karmienie dobudzic. Dopiero teraz powoli odzywam :)
 
Martita gratulacje!!! Kajunia śliczna, czarne włoski :-) kolejny ekspres :-)

Schauma i marzenka ja myślę że chyba przyszedł na Was czas, trzymam kciuki :-)

Fenika super ze juz w domciu jesteście ;-)

Ja od dzisiaj dokładnie 4 tyg do cc, pewnie o tej porze mała będzie już z nami :-)

Jeziu widzę dziewczyny że wy też macie problem ze spaniem, u mnie to jakaś masakra, nie mogę się przekręcić, mała kopie, brzuch ciągnie. Gdyby nie to że to dopiero początek 36 tc kazalabym małej opuszczać lokum, hehe
 
Ja sobie spaceruję, a tu takie rzeczy się dzieją :) MArtita - gratulacje! Super dziewczynka:) Wspaniale, że poród przebiegł tak sprawnie i szybko. A nie było namawiania na szczepienia?
Fenika, teraz to odżyjesz momentalnie :)
Schauma, Marzenka czyli siedzicie jak na szpilkach, ciekawa jestem, kiedy się u Was zacznie "na poważnie", trzymajcie się i bądźcie w gotowości :)
Kitki, mój też tak szaleje, że czasem mam dość. Nie wiem, co za akrobacje wyczynia, ale czuję go niekiedy i na dole i na górze i w dwóch bokach na raz. Ogólnie jest o wiele bardziej aktywny niż wcześniej także w ciągu dnia(do tej pory najbardziej ruszał się o północy) i rozpycha się niemiłosiernie.
W nocy się wybudzam, bo albo mi niewygodnie albo Małemu ;)
Beata, jak synek? Jesteście już razem?
 
Kasiunia, no jeszcze dwa dni :) Nie mogę się doczekać i z drugiej strony trochę się boję. Chciałabym żeby już było po wszystkim.
 
Aniu no w końcu możesz zabrać chłopców do domu. Cieszymy się razem z wami:biggrin2:
A ile teraz ważą???

Ciekawe jak schauma na wizycie...
 
reklama
ania o rany.... :) to wielki dzień jutro macie, naprawdę wielki :) niech ktoś weźmie kamerę i kręci, olbrzymje emocje i takie wzruszenia warto nagrać :) cieszę się bardzo dla Ciebie :* :)

Antus mam podobne nastawienie do Ciebie - nie mogę doczekać się środy i jednocześnie chcę by było już po...

mój mały się uspokoił, ruchy ma delikatniejsze od paru dni, ja mam olbrzymi napływ energii. właśnie pomyłam wszystkie okna na piętrze, zrobiłam pranie i po raz enty przepakowalam torbę małemu do szpitala :) chodzę i myślę co jeszcze porobić i chyba wyciągnę mojego na zakupy.
 
Do góry