reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hejka wszystkim szczęśliwym mamusiom:) tym które mają już swoje pociechy przy "cycku", i tym które jeszcze w brzuszku:) Gratuluję tym które poród mają już za sobą... ja wciąż w dwupaku. Nie udzielam się ostatnio na forum, ale czytam wszystko regularnie, i wiedzcie, że jestem z wami:* Mi w 33tyg wypadł czop, w 35tyg na wizycie główka była już bardzo nisko i szyjka 1,5cm, przepuszczająca jeden palec, była obawa, że nie donoszę do 37tyg. a tu już leci 40... i dalej nic.... także czekam i jestem z wami:biggrin2:
 
reklama
Milka kciuki mocno zaciśnięte. Informuj nas na bieżąco, o ile tylko będziesz mogła :blink:

Alunia czyli jeszcze może się rozkręcić, za Ciebie oczywiście też trzymam kciuki :wink:

Marzenka tak jak napisała Alunia, jak nie czeka się na poród, chce się go odłożyć w czasie, to często na przekór jest inaczej, tak jak ze wszystkim, także bądź gotowa w każdej chwili :happy2:

Mikulinka trzymaj się dzielnie, dobrze że jesteś pod fachową opieką.

Kitki super że wyniki badań serduszka prawidłowe, kamień z serca :-) :)

Martita nigdy nie pomyślałabym że taka osoba jak Ty może mieć tak niską samoocenę. Dla mnie Twoje uczestnictwo na forum i wszelkie wypowiedzi raczej świadczą o pewności siebie i wysokim intelekcie.
Naprawdę powinnaś być dużo pewniejsza siebie, bo masz do tego warunki.


Dzisiaj Damianek stał się oficjalnie, prawomocnie obywatelem Polski - został mu nadany nr PESEL (oraz akt urodzenia i meldunek) :-) :) - wszystko od razu, na miejscu.
Kupki robi już ładne, staram się go często przepajać podczas snu (po prawie każdym karmieniu).
Wczoraj była u nas położna i wychwaliła niuńka że jak na wcześniaka bardzo ładnie wygląda :happy2:
W piątek mamy pierwszą wizytę w przychodni u pediatry i m.in. będzie ważony. Strasznie nie mogę doczekać się poznania nowej wagi, mam nadzieję że ładnie przybrał na wadze, bo wydaje mi się że ładnie je.
Także bardzo proszę Was kochane o kciuki dla mojego maluszka za piątkową wizytę u pediatry :sorry:
 
Renia gratuluję Tobie tak pięknie donoszonej ciąży, szczególnie po wcześniejszym porodzie pierwszego synka.
Tak sobie pomyślałam że te Damianki to naprawdę szybko śpieszą sią na świat, bo i Twój i mój (obydwaj Damianki) zostali urodzeni w tym samym tygodniu - 36. :wink:
 
Beatka mój nawet wcześniej- 34 tc :) Coś w tym jest ze się spieszą :D
Moje dzieci gardza marcem i jeden i drugi bo ze starszym tez termin miałam na 27.03
Zaciskam kciuki oczywiście za wizyte piątkowa :)
 
Milka dobrze rozumiem ze rozwarcie samo sie pojawilo zanim zaczeli wywolywac? Organizm widac juz sie przygotowuje sam, wierze ze wszystko sprawnie pojdzie :D

Beatka kciuki za piatkowa wizyte zacisniete, ciesze sie ze Damianek nadrabia ;)
 
ania50 dokładnie, rozwarcie mialam juz jak przyjechałam :D czyli sposób na Martite coś dal bo szyjka zniknęła i rozwarcie się pojawiło, dzięki temu nie muszę być faszerowana zelami czy innymi pierdolami mającymi za zadanie skrócić szyjkę i wywołać rozwarcie. a to mogło trwać nawet do 48h. tego bałam się najbardziej, tego czekania na rozwarcie ;) a tu bęc - niespodzianka :D
 
reklama
Przepraszam że nie na temat ale potrzebuje pomocy .Nie wiem co mam o tym myśleć , w tam tym miesiącu miałam miesiączkę 2 razy , pierwsza 06.02 a druga 28.02 i do teraz nie dostalam kolejnej . już przed ten miałam nieregularne ale to zawsze miałam cykle 35+ a w tam tym miesiącu zdarzyło się inaczej . wspolzyje z narzeczonym bez zabezpieczenia lecz nie kończy we mnie . do teraz nie mam miesiączki a bola mnie piersi od 2 tygodni, leci ze mnie biały śluz ,ból krzyża ,czasami ból jajnika ,wzdęty brzuch i zmiany nastroju . czy to może oznaczać ciążę ?
 
Do góry