reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hej dziewczyny :) jestem z Wrocławia i mam 23 lata, mam termin na koniec kwietnia, w brzuszku córeczka Maja:)) nie mogę się jej doczekać. Mam nadzieję że przyjmiecie jeszcze jakąś „nową”, a widzę że już dość dobrze się znacie:) dopiero teraz zaczynam mieć czas na leżakowanie z laptopem i od razu chciałam sobie pogadać z przyszłymi Mamuśkami:) od kilku godzin zastanawiam się i przeglądam fotografów noworodkowych, planowałyście coś takiego? koleżanka zrobiła swojej córeczce sesję i zdjęcia wyszły piękne, też chcę dla Mai:)
 
reklama
Milka to super :D a Moj uwaza, ze tak sie nie da wywolac, no :p ale tak cwaniakuje bo ja sie chce jeszcze wstrzymac do skonczonego 37 tc ;D
 
Przepraszam że nie na temat ale potrzebuje pomocy .Nie wiem co mam o tym myśleć , w tam tym miesiącu miałam miesiączkę 2 razy , pierwsza 06.02 a druga 28.02 i do teraz nie dostalam kolejnej . już przed ten miałam nieregularne ale to zawsze miałam cykle 35+ a w tam tym miesiącu zdarzyło się inaczej . wspolzyje z narzeczonym bez zabezpieczenia lecz nie kończy we mnie . do teraz nie mam miesiączki a bola mnie piersi od 2 tygodni, leci ze mnie biały śluz ,ból krzyża ,czasami ból jajnika ,wzdęty brzuch i zmiany nastroju . czy to może oznaczać ciążę ?
Ciekawa mysle ze wiecej Ci powie ginekolog, my Cie przez ekran nie zbadamy.

Babiuczek witaj! :) ja rozwazam sesje, ale jeszcze nie zdecydowalismy :)
 
hej ania50 :) ja nawet nie zastanawiałam się nad tym dopóki nie zobaczyłam zdjęć mojej koleżanki. to faktycznie świetna pamiątka. jeśli są tu jakieś Mamusie z Wrocławia to chętnie posłucham jakichś propozycji co do fotografa:) łojejku dziś mam baardzo leniwy dzień i chcę mi się tylko leżeć w łóżku;P
 
ciekawa skąd Ty się wzięłas na tym wątku, tu piszą kobiety ciężarne z terminem na kwiecień. chcesz uzyskac odpowiedz - idź do gina. i wybierz forum z pytaniami na temat ciąży...
 
Dziewczyny i u mnie chyba coś się dziś zaczęło ale już przeszło więc to chyba falszywy alarm.
W pierwszej ciąży nie doczekałem skurczy przez planowane cc wiec nie mam porownania ale to co ze mnz sie dxis dzialo to chyba byly skurcze. Jesli nie to wyprowadzcie mnie z bledu.
Tak ostry klujacy bol od pleców okalajacy brzuch i do przodu idący na szyjke. Chwilkę trzymał ze aż mnie zginalo w pół i chwilkę przerwy. I znowu po ok 8 min. Jakoś to rozchodzilam choć ledwo miałam siłę. Trwało to ok. 2 godz i wtedy bardzo słabo czułam Domi. Od rana prawie jej w ogóle nie czułam. Co o tym myślicie? Czy powinnam jechać na ip?

A Kitki bardzo się cieszę ze wczorajsze badania potwierdziły ze z serduszkiem wszystko dobrze.
Milka kciuki nadal zaciskamy.
Beatka powodzenia u pediatry.
 
Ewe masz skurcze! :) nie jestem tylko w stanie Ci powiedzieć czy to przepowiadajace czy juz normalne. ja takie odczuwalam od 1,5 tygodnia i mam rozwarcie na 2cm więc u Ciebie myślę, ze podobna sytuacja będzie :) i właśnie tak je odczuwam jak opisujesz :) w tym momencie tez boli, tylko mniej.
 
Milka ty się skup na rodzeniu a nie na forum siedzisz, hehe. Żartuje :-) pisz jak najczęściej:-)
Ewa to skurcze, u mnie też się już pojawiają... A cesarka dopiero za 3 tygodnie

Ciekawa udaj się do apteki po test a potem do gin :-)

Babiuczek witaj! Ja mam zamiar robić taka sesje dla dzidzi, tylko że ja mieszkam w UK.
 
reklama
Do góry