reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

luzak ze mnie bo zeszło napięcie gdy dowiedziałam się, ze jest rozwarcie :D rodzić mogę, ale wizja tego wyczekiwania na rozwarcie mnie dobijala, a tak to unikne tego :)

kurde, mialam juz na porodówkę iść, ale przywieźli nagły przypadek i spadłam na liście o jedno oczko :/ muszę czekać dalej na miejsce.
 
reklama
Piszecie o rozwarciu. W poprzednie ciązy jak i teraz mam rozwarcie na 2 palce? tak mi gin mówiła.Tak samo ak poprzednio, pojawiło się w 34 tygodniu. Bóle przepowiadaące tez już mam od około tygodnia, takie menstruacyjne ale nie monce i bardzo nieregularne.

W poprzedniej ciązy 3 dni przed terminem stosowałam zasadę 3S , po schodach codziennie 2 razy na 12 piętro :p
po tych 3 dniach takich działan , w nocy odeszły mi wody ale jak pisałam u mnie i tak zakończyło się cc. Podejrzewam natomiast , że odescie wód miało związek z infekcami intymnymi ,z którymi borykałam się od prawie początku do końca ciąży , tym razem całe szczęscie mnie to ominęło.
 
Alunia mi też czasem się tak posty kasuja, nie cierpię tego :/ wysyłają się i w ostateczności komunikat, ze niepomyslna operacja :/
dawaj, dawaj, trzymam kciuki żebyśmy razem rodziły :D
 
Milka ale przeciągają z przyjęciem Ciebie na oddział. No ale przecież humor dopisuje więc jeszcze poczekasz :)

Jakaś dziś zmarnowana jestem, chyba ten niezbliżający poród mnie tak nastroił. Nawet apetyt mi odszedł :/ Jeszcze mam trochę czasu no ale co raz bardziej boję się przenoszenia. Już chyba wszystkie kwietniówki robią się trochę niecierpliwe :)
 
Milka Ty luzaku:D bierz sie do roboty to i miejsce beda mysieli Ci znalesc;)

Trix - ja mialam pierwsza planowa cesarke w skonczonym 39tc teraz gin planuje po dkonczonym 38tc

Sesje fotograficzna pierwszaa mialam ciazowa teraz planuje jak maly bedzie mial ze 2 miesiace, tak zeby ladnie glowke podnosil. Bedzie mial sesje z siostra. Taka pamiatka dla rodzicow i dziadkow

Lusinda - ja dzis tez jakas nie ten tego. Od 15 meczy mnie kolezanka zgaga. Prosilam meza zeby reenie kupil to oczywiscie zapomnial. Wrr..
 
Kitki dobrze mówisz :D niech mi się tam coś ruszy na dole to nie będą mieli wyjścia i mnie zawiozą :D

mąż mi usnął z tego całego czekania :p obudziły go położne jak weszły ponownie mnie zbadać, narazie to całe to rodzenie powoduje u nas znudzenie ;)
 
witajcie wszystkie:) dziewczyny życzę szczęśliwego rozwiązania i trzymam kciuki żeby wszystko się udało!
kurczę tak cały dzień latam już po wszystkich fotografach z Wrocka i zastanawiam się. może akurat coś znajdę i oszczędzę innym Mamusiom z Wrocka szukania, powiem szczerze nie jest to łatwa sztuka :(

ja mam termin na 19.04, bardzo się stresuję, ale z tego co wiem to z Małą wszystko w porządku, rozwija się zdrowo, pięknie kopie mamusię, waży około 2900g :)))
tak to prawda, późno dołączyłam ale dopiero teraz mam czas dla siebie tak naprawdę, wcześniej miałam jeszcze pracę, skończyłam w 6. miesiącu, a później przeprowadzka. dopiero teraz mam tak po prostu chwilę dla siebie i chcę zrobić wszystko na raz:)
 
kitki zgaga! matko boska, moja zmora! nie wiem czy wierzyć w to czy nie, ale podobno zgaga oznacza że dziecko urodzi się z długimi włosami ;) ciekawe, aż nie mogę się doczekać żeby sprawdzić;D
 
Hej dziewczyny :) jestem z Wrocławia i mam 23 lata, mam termin na koniec kwietnia, w brzuszku córeczka Maja:)) nie mogę się jej doczekać. Mam nadzieję że przyjmiecie jeszcze jakąś „nową”, a widzę że już dość dobrze się znacie:) dopiero teraz zaczynam mieć czas na leżakowanie z laptopem i od razu chciałam sobie pogadać z przyszłymi Mamuśkami:) od kilku godzin zastanawiam się i przeglądam fotografów noworodkowych, planowałyście coś takiego? koleżanka zrobiła swojej córeczce sesję i zdjęcia wyszły piękne, też chcę dla Mai:)


Link do: Fotografia Magdalena Ochman
 
reklama
kitki zgaga! matko boska, moja zmora! nie wiem czy wierzyć w to czy nie, ale podobno zgaga oznacza że dziecko urodzi się z długimi włosami ;) ciekawe, aż nie mogę się doczekać żeby sprawdzić;D

to u nas mały gorylek by się musiał urodzić - zgaga codziennie od 6-7 miesiąca ;) Rennie mam pochowane w każdej kurtce, szafce, kieszeni ;)
 
Do góry