reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
W końcu dotarłam ze zdjęciem, poznajcie Igora :)
Milka kciukasy, dajesz czadu! :)
Idę Was nadrobić.
 

Załączniki

  • IMG_1444.JPG
    IMG_1444.JPG
    94,7 KB · Wyświetleń: 116
kitki zgaga! matko boska, moja zmora! nie wiem czy wierzyć w to czy nie, ale podobno zgaga oznacza że dziecko urodzi się z długimi włosami ;) ciekawe, aż nie mogę się doczekać żeby sprawdzić;D

W pierwszej ciazy tez mialam zgage ale sporadycznie i corka miala wloski ale nie jakies wielkie. Teraz mam zgage okropna. Zobaczymy bo powinnam miec wlochata malpke

Miladyy -i reenie niewiele niestety pomaga

Schauma - sliczny synek i prawie lysolek jako nieliczny na razie na forum:)
 
Ostatnia edycja:
Zgaga.... masakra, też mecze się z.nią codziennie. W pierwszej ciąży też meczyla,a.synek obudził się z delikatnymi, czarnymi włoskami, które do 6 mca całkiem się wytarly i synek długo był lysolkiem

Nie pamiętam, która z Was pisała o pęcherzyku żółciowym. Ja jestem po usunięciu z powodu kamicy pecherzyka,którą dała o sobie znać w 5 mcu pierwszej ciąży. 18 m-cy po porodzie miałam zabieg usuniecia,bo ataki kołki stały się bardzo częste i bardzo mocne.
 
reklama
Do góry