reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Dzoana zobacz na gruponie/okaziku czy nie ma czegoś podobnego do tej jazdy terenówka tam często są takie ekstremalne rzeczy :-D
Kitki na poranione brodawki najlepszy maltan i okłady z grubej warstwy maści i wietrzenie


Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kitki ja na poranione sutki stosowalam bepanthen, ale doslownie po kazdym karmieniu od razu smarowalam i mi sie ladnie zagoily. Z piersi gdzie az krew leciala to nie karmilam przez trzy dni, tylko sciagalam laktatorem.
 
Aluniawdz podziwiam za zachowanie zimnej krwi i kreatywność. Ani bardzo często mleko nosem idzie a odkładanie w określony sposób nie ma sensu bo ona i tak sama się przekreca. Musze koniecznie nauczyć się używać katarka bo mam kupiony ale nie mam pojęcia jak to do odkurzacza podłączyć a może być szybka reakcja potrzebna. ...

Infini gratulacje Filipka :) ja też podaje ostatnio ale poprawy jeszcze nie ma. .. a mamy dokładnie ten sam problem. Dziś od 2w nocy do 9 rano.... Najgorzej jak podczas takiej mocy chce jeść i prezy się przy piersi. Sutki mam zmasakrowane :(

Kitki ja też miałam mega niska hemoglobine i dostałam tardyferon (?) 2×1 i była lekka masakra. ... Wybacz opis ale w toalecie to był węgiel dosłownie. Jak wyszłam do domu to przerzucić am się na Actiferol który brałam w ciąży i dużą poprawa od razu. Pewnie dawka żelaza mniejsza ale już nie mogłam wytrzymac. Mi maltan na sutki niebardzo pomaga. Mam z Ziai maść z lanolina i ta działa świetnie
 
Schauma dni bez smoczka ciężkie są momenty że mała krzyczy strasznie bo go chce ale nie ustępuje cały czas bez w dzień i w nocy. Moja dostawka już sprzedana,ja coś chce ale
muszę w sklepach dopasować o ile coś znajdę. Teraz jak po zakupy czy na plac to Ulka sobie drepta, na dłuższy spacer to czasami ja na ręce muszę brać jak jest mąż to on dźwiga Ulke ale nie zawsze jest. Mój pracuje na zmiany chodzi na 6 8 13 22 nie ma go czasami cały dzień więc coś muszę mieć na dłuższy spacer lub żeby gdzieś dalej jechać ułatwiło by mi bardzo ale jak nic nie znajdę to trudno może się Ulka za jakiś czas chodzenie tylko przestawi ona i tak rzadko w wózku jedni przeważnie w nim śpi jak w czasie jej drzemki wychodzę. Chuste pozyczylam od kuzynki to będę mogła bez dużego wózka czasami wychodzić tylko muszę wiązanie przypomnieć sobie bo miałam z tym problem wcześniej.
Fajnie ze masz placyk i ogród zazdroszczę :-D
Super ci śpi moja ciągle się budzi i często i pomiędzy sobie steka i się wierci.
Dziś też musiałam dać kropelki des razy, meczyla się, nie spalysmy prawie wcale. No ale trzeba to przetrwać ;-) sprzedalam dostawke :-D będę mogła szukać czegoś innego. Kasa się wróci na szczęście. Pojadę może we wtorek szukać czegoś. I też muszę kupić czarny stanik do karmienia i myślę o bieliźnie z tym pasem na brzuch żeby mniej tego flaka było widać;-) mam nadzieję że coś znajdę...
Dziś ladna pogoda chcemy się wybrać na dłuższy spacer :-)

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kitki ja też na sutki polecam Maltan, synek mi nie rani, ale jak na poczatku sciagalam duzo laktatorem to plakalam z bolu a krew sie lała :( Maltan pomogl super :)

Ania, ale cwiczy fajnie :)
 
Mi na sutki tez Maltan pomagał ale najbardziej to mi pomagało jak po karmieniu trochę mleka z brodawki wyciskalam i rozsmarowywalam na brodawce i tak zostawialam do zaschniecia.
 
Kitki ja też tak robiłam jak Schauma. Miałam maltan ale smarowalam wlasnym mlekiem. Bardzo szybko je wyleczylam a też w szpitalu w pierwszych dniach miałam aż strupy na sutkach. Jak wróciłam do domu to wszystko się wygoilo i tak już miesiąc minął a sutki super wyglądają mimo że moja całe dnie i nocy wisi na cycku. Powinnam ja nazwać mały głód albo cycolinka :-) cycek to jej najlepszy przyjaciel. Powoli zaczyna mnie to przerazac bo jak nie dostanie w momencie cyca to włącza się jej adhd i wrzeszczy w niebogłosy. Nikt i nic jej nie uspokoi tylko cycus. I wyjdź tu gdzieś bez niej.... eh w czwartek mam fryzjera...pierwsze wyzwanie...już zaczynam się bac
 
reklama
Wojtuś
 

Załączniki

  • 20160419_174241.jpg
    20160419_174241.jpg
    433,3 KB · Wyświetleń: 117
Do góry