reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Mamusia witamy!!
Sylwia1234 uuu nie fajnie, dobrze że lewa, te paretygodni szybko zleci. dzieciakom kości szybko się zrastaja. Moja też cały czas poobijana, czasami aż boję się Ja puszczać do szkoły bo powiedzą że my w domu Ja bijemy.
W uk szkoła zaczyna się od czwartku, już nie mogę się doczekać, Ada wczoraj tak mi dała w kość ze myślałam że wypuszcze Ja na dwór i z kotem w szopce będzie musiała spać, hehe
Ja ok, jutro do pracy, a po za tym mam ciche dni z m.
 
reklama
Zadzwonili do mnie z przychodni, żeby mi przełożyć badanie prenatalne z dziś na jutro, ale okazało się, że jutro nie mogę jechać. Trafiłam wreszcie na jakąś normalną pielęgniarkę wytłumaczyłam jej, że ciąża jest 3 tyg. młodsza niż z OM i zapisała mnie na 15 września :tak::-D ale się cieszę, przynajmniej wiem, że od razu zrobią mi badanie a nie będę się woziła w tą i z powrotem.... Jestem mega zadowolona :-)
 
Straszne upały u nas i jeszcze ogromna wilgoć w powietrzu...z moimi poprzednimi ciążami w lecie byłam w 4-5mc ciąży i nie pamietam zeby było mi słabo na słońcu tak jak teraz :(
 
Sylwia o, lala to fajna nagroda :) nie przejmuj się balaganem, ja sobie zawsze tłumaczę, ze dom to nie muzeum, poza tym tylko nudne kobiety mają w domu nieskazitelny ład ;)

aniabuu do czwartku szybko zleci i będziesz miec troche spokoju dla siebie :) ja tez w czwartek wracam do pracy po urlopie buu :(

annika no to super sie ułożyło z tym badaniem! :D

marzenka uch, wspolczuje meczenia sie w taka pogodę :( odpoczywaj jak najwiecej w domu. w Yorkshire z kolei slonko,czasem zajdzie za chmurki, ale jak na Anglię o dziwo przyjemnie dzis.

a ja sprawdzilam status mojej sprawy paszportowej i paszport juz gotowy :D od jutra oficjalnie bede Mrs... :D
 
Oj dziewczyny u mnie kiepsko mąż z niedzieli na poniedzialek wyjechal do niemczech i prawdopodobnie bedzie wracal dzis do polski ,jakas sciema z ta firma jakies problemy , zalamana jestem znowu czuje sie okropnie wymiotuje okropnie, juz nie wiem co mam jesc, brzuch mnie potwornie boli z nerwów , niechcą męzowi oddac 150 euro ktore wplacil najakies badania i kurs ktore sie nawet nie odbyły ...szkoda GADAC .

jeszcze zaraz tesciowa ma do mnie przyjsc ktora nie wie nic o ciazy a ja nie wiem co mam zrobic tak sie okropnie czuje ;( w 3 ciazy czuje sie najgorzej ;(
 
reklama
Oh Bluelovi ,...kurczę to może i lepiej ze na początku wyszły takie problemy w pracy u twojego męża niż pózniej mieliby mu nie płacić...ja myślałam ze ta ciąża u ciebie jest bez mdłości...ja do popołudnia czuje sie dobrze ale tak o 15.00 zaczyna mnie mdlic i jakos zle sie czuje..wczoraj napiłam sie wody gazowanej i myślałam ze pęknę od tego gazu..strasznie mnie męczyło ..
 
Do góry