reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny przepraszam jeśli temat juz byl ale jestem na prawdę zdesperowana a wiem że któraś z Was też miała takie problemy. Alusia łapie pierś dwa lyki puszcza. Tak w kółko. Jak zabiorę to płacz. Jak dam z butelki sztuczne to ładnie pije. Nie wie co robić. Podałam jej wlaśnie szyuczne. A teraz Ściągnęłam laktator em ok190 ml. Nie pomaga przetrzymanie tj ze poczekam aż zglodnieje porządnie i ze wtedy ładnie zje.
 
Ostatnia edycja:
Sweetka moja też często tak ma, szczególnie w te upały. Zawsze najpierw proponuję pierś, dopiero po jakimś czasie daję butelkę, a później ściągam pokarm z piersi, żeby nie zaburzyć produkcji. Niestety nie mam złotej rady, u mnie po 2 tygodniach w pewnym momencie samo przeszło. Z tym, że my miałyśmy takie problemy przy wieczornych karmieniach.
 
Dziewczyny przepraszam, że tak Wam wchodzę na wątek ale chciałabym Was zaprosić do mojego sklepu
z ubraniami dla dzieci.
Link do: Q-ba Style | Facebook
Są to ubranka tyko i wyłącznie polskich producentów, świetna jakość modne fasony.
Teraz jest sporo rzeczy na letniej wyprzedaży myślę, że znajdziecie coś dla swoich pociech.
Kontakt przez mój fanpage na FB. Jest konkurs i zapraszam do wzięcia w nim udziału. Odnośnie rozmiarów pytajcie
 
Hej dziewczyny, co słychać jak maleństwa się rozwijają, Krzyś dzisiaj konczy 3 miesiące a z dnia na dzień robi się bardzo marudny, ciężko mu zasnąc samemu i musze go usypiac na rękach. Ale mam całkiem inne pytanie. co myślicie o wyprawie nad morze z 5 miesięcznym maluchem?
 
Hej. My jedziemy za 2 tyg w gory 600km. Dawid jutro konczy 3 miesiace. Z corka tez od malutkiej jezdzilismy i byl luz. Gorzej jest teraz
 
Madzia to sto lat dla Krzysia :-)
Nad może to chyba spokojnie, my z Marcysią wybieramy się we wrześniu właśnie więc tez już 5 mc będzie. My będziemy jechać jakies 450km ale autostradą to 4h i jesteśmy na miejscu ;-)
 
reklama
my już dwa razy byliśmy w UK z 2 i teraz 3 miesięcznym Antkiem. 12h w jedną stronę + 2h promu i nie było problemu. Do tego dzisiaj jechaliśmy z Oxfordu do Dover 5h w korku. Wydaje mi się, że dacie radę, wszystko zależy od organizacji. Oczywiście wszystko zależy od zachowania najmłodszego skarbka
 
Do góry