reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
Renia...matko to ty dajesz radę ćwiczyć !?ja w pracy mam problem zeby sie schylic ..a jak już musze sie schylic to musze nogi w kolanach ugiąć i je rozstawić...a jeszcze jak mnie w krzyżu łamie to już całkiem jak babcia sie czuje :)
 
Amko witam:)moje dzieci maja 11 i 8...tez duża różnica będzie ale one już gotowe do pomocy sa i duzo rozmawiają jak to będzie kiedy dzidziuś sie urodzi:)ja myśle ze naprawdę duzo mi pomogą :)
 
Cześć dziewczyny,
widzę, ze przezywacie glukozę ;) ja też, ale jeszcze o tym nie myślę, bo nawet nie wiem kiedy powinno się ją zrobić. Może nie będzie tak źle :baffled:
My wizytę mamy w pn i wtedy się potwierdzi czy stażystka ze szpitala miała rację czy też nie. Mój M. już stracił nadzieję, że będzie chłopiec więc czeka na potwierdzenie, że dziewczynka ;)

Siedzę sobie w pracy z wielką zgagą, no masakra, chyba zacznę z mlekiem do pracy chodzić :/
 
Wiecie, że ktoś mnie tu pokopuje :-) chcialam odpocząć po ogarnięcia mieszkania a tu mojemu synkowi chyba nie spodobał się ten pomysł :-) Nasze pierwsze kopniaki <3
 
marzenka to już z nudów bo pół dnia siedzę sama w domu :) odpuściłam na kilka dni jak mi brzuch twardniał ale ostatnio więcej leżałam i przeszło, wczoraj znow spróbowałam poćwiczyć i ok zrobiłam rozgrzewke angeliki, 10min mel b na posladki + rozciaganie i nic sie nie dzialo niepokojacego :)
 
Lusinda gratuluje kopniaczkow!:)moj synek wieczorami lubi sobie pobuszować w brzuszku...czasem rano...a tak jest grzeczny i pomaga mamusi w pracy;)
 
reklama
Do góry