reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Hehe Kasiu ja myślę, żeby na zimę przesiąść się na spacerówkę ;) akurat będzie 7-8 miesięczniak, i zleży mi na porzadnej spacerówce :-D
A na poczatek marzy mi się kołyska Milly Mally, mamy bardzo mały pokoik i łóżeczko cieżko będzie wstawić :-( chyba, że już coś swojego kupimy :-)...

Kasiu jesteś z Wrocławia do kogo chodzisz?

Dorota jesteś posiadaczką maszyny? Ja szyję i też już mam w główie kolory minky i co jeszcze uszyję ;) a pewnie jak przyjdzie co do czego to kupię na szybciocha :D

Na zimę będziemy musiały już się przerzucić na spacerówki. W gondoli dziecko ma zawsze cieplej, ale nie będziemy przecież jeździły z prawie rocznym dzieckiem w głębokim wózku czekając na wiosnę:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tusia G czerwony wózek wydaję mi się być uniwersalnym kolorem dla chłopca i dla dziewczynki, gorzej jakbyś miała różowy:-D
dorota1225 maszynę mam i ja, gorzej z moim szyciem;-)
Martita29 współczuję stłuczki, ja chyba bym pojechała od razu na szpital, albo zadzwoniłabym do mojego gin. żeby się skonsultować...
Oda1 ja również korzystam jeszcze z roweru, ale tylko żeby pojeździć z córcią
Annika79 trzymamy kciuki i czekamy na relacje z wizyty:tak:

A co do badani 4d to chciałabym zabrać na nie córcie i męża, także poczekam aż dzidzia troszkę podrośnie i jak już będzie USG przez brzuszek;-)
Do dziewczyn, które mają starsze dzieci... co odpowiadałyście swoim skarbom jak pytali skąd się biorą dzieci??
Ja powiedziałam, że idzie się do lekarze i pan doktor daję tabletkę, którą trzeba połknąć i wtedy w brzusiu pojawia się fasolka:-p
Na szczęście mam bliznę po cc, więc pokazałam skąd wyszła dzidzia podczas porodu. Roksana ma dopiero 6 lat i myślę, ze na tym etapie to dobra historyjka, ale w jakim wieku powinnam powiedzieć jak jest naprawdę???
 
Annika trzymam kciuki! Ja jestem po becie,czekam na wyniki... mam dzwonic za godzine... Na tym etapie powinna byc wysoooooka!
Dantek ja robiilam prenatalne w 12 tyg 5 dniu I widac bylo wtedy tez juz plec !
 
Mój Damian był leniuch i w okresie niemowlęcym no to był taki klocuszek a gondolę mieliśmy wielką i z opcją podnoszenia materaca także i na jesień było mu wygodnie- ale on był bardzo spokojnym dzieckiem! Żywsze dziecko pewnie rzeczywiście wierciło by się w gondoli :) Teraz przeglądałam zdjęcia i widzę że wrzesień/październik to jeździł pół na pół raz w spacerówce raz w gondoli :D chyba nie mogliśmy się zdecydować :) 2012-09-02 16.34.23.jpg2012-09-30 13.56.05.jpgale zgadzam się że już raczej spacerówka na tą porę bo też można rozłożyć na płasko i jest ok :happy:
Zachcianek ja nigdy nie miałam aż takich dziwnych :) przy Damianie w 1 trym po prostu miałam ochotę na jabłka, pomidory i biały ser a pod koniec ciąży zajadałam czekoladę popijając kakaem :) A teraz nie mam na nic ochoty, wymyślam codziennie co by zjeść żeby w miarę przeszło chociaż wczoraj mąż zabrał mnie na chińskie jedzenie- że płacisz raz i dokładasz ile chcesz to jak już byłam to nawet pojadłam- najwięcej deserów, mama mówi że chyba dziewczynka będzie :laugh2:
 

Załączniki

  • 2012-09-02 16.34.23.jpg
    2012-09-02 16.34.23.jpg
    43,2 KB · Wyświetleń: 32
  • 2012-09-30 13.56.05.jpg
    2012-09-30 13.56.05.jpg
    39,3 KB · Wyświetleń: 36
Tusia G właśnie dlatego pytam czy robicie, bo ja w pierwszej ciąży też właśnie robiłam w 12 tyg 5 dniu i od wtedy znałam już płeć.Potem w 20 tyg tylko się potwierdziło. Tylko robił to usg dopochwowo, ale miałam na płytce nagrane to badanie i mam fajną pamiątkę.
 
A ja mam dylemat z lekarzem. Poszło tym razem do bardzo miłej i kompetentnej lekarki ale okazalo się, że prenatalne musze zrobić u innej (200zl) + wizyta u niej 150zl..., brak kto, sprzęt ma taki sobie a przyzwyczaił mnie mój ginekolog , który prowadzil mi w ciąże, że mam wszystko na miejscu- dobre usg, prenatalne,ktg, polożną... tyle, ze ten lekarz juz pod 70tke ( ten lekarz oglądał mnie na pierwszych wtedy usg) podchodzi, pacjentek ma tyle, że idąc na wizytę o 18 można równie dobrze wejść o 21. Brakuje mi go mimo wszystko i chyba wrócę do niego pomimo wszelkich niedogodności. A jak Wasi lekarze?
 
Martita kurczę współczuję przeżyć i nerwów ale mam nadzieję że z dzidzią wszystko dobrze- na pewno tak jest!
Oda ja też myślami cię przywołałam bo nieraz myślałam sobie gdzie to się podziała nasza założycielka tematu :happy:
Nam też lekarz już określił w 12 tyg płeć i potem się potwierdzało, ale zobaczymy jak to teraz będzie, czasem się dziecko nie chce pokazać korzystnie by można było coś zobaczyć i można długo czekać to nie napalam się choć mam nadzieję że uda nam się coś wcześniej dowiedzieć ;-)
 
reklama
Ja z zakupami póki co się wstrzymuję, ale wczoraj moja siostra przywiozła mi paczki po swoim synku. Tak mi się ciepło zrobiło na serduszku. Mała kołderka i reklamówka ciuszków (co prawda na roz. 80 - ale i tak miło było popatrzeć). Mam też po chrześniaku kołyskę, on w niej spał do 6 mc, bo był duży i leniwy, nie chciał się przekręcać ;-):-D
 
Do góry