reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
oda ja też strasznie boję się o ciążę i zakupy zostawiam na końcówkę II i III trymest..

jesli chodzi o wózki to są opcję każda część oddzielnie albo 2 w 1 i 3 w 1 (z fotelikiem i adapterami do wózka)

a ja mam tylko jeden naprawde dokuczliwy objaw.. zawroty głowy takie że aż mroczki mam przed oczami... nie wiem jak sobie z nimi radzić.. a dziś u nas deszczowo i na dodatek strasznie boli mnie głowa... masakra jakaś..

co do szycia to ja nie umiem ale teściowa ma maszynę i chciałabym pożyczyć i się nauczyć.. powiedzcie trudne to jest?? zakładanie nitki wydaje mi się skomplikowane:)

MARTITA jedz do szpitala przebadają cię i będziesz spokojniejsza.. biedna na pewno się zestresowałaś.. ja chyba bym w histerię wpadła.. często jeżdżę ale mam szczęście i nigdy nie miałam stłuczki.. nawet policja nigdy mnie nie zatrzymała..także ja bym nie wiedziała co zrobić
 
Dzieki Dziewczyny, do szpitala jechać nie będę bo nawet nie mam z kim Malej zostawić, zapisałam się na jutro do ginekologa. Dla mnie to tez pierwsza taka sytuacja, jezdze prawie 4 lata autem i nigdy nic mi się nie przydazylo.
 
Martita, mnie się wydaje, że chyba za wcześnie jeszcze, żeby zaszkodziło. Dzidziuś przecież jest jeszcze bardzo mały i pływa sobie w środku pęcherzyka. Więc ewentualne wstrząsy są chyba amortyzowane. Ale wiadomo, zawsze to jest się spokojniejszym jak lekarz potwierdzi, że wszystko ok, więc jak się martwisz to umów się na wizytę.
 
Tak sobie teraz pomyślałam, że przecież ja jeżdżę do pracy rowerem i to też są jakieś tam wstrząsy. Ale jak na razie wszystko było ok.
 
Ostatnia edycja:
Tak, ale ucisk pasa na brzuch w momencie takiego uderzenia jest dużo silniejszy niż zwykle wstrząsy, ale tak jak pisalas maluch jest na razie tak gleboko ze chyba nic mu nie będzie...
 
Marzenka, sledzie i szarlotka ? Niewiarygodne co ciaza robi z czlowiekiem . Sledzia w occie to bym zjadla ale z polskim chlebkiem z maselkiem . Ide cos zjesc....
 
Renia witamy :-D jesteśmy tu żeby się wspierać, ale akurat w tym pytaniu nie pomogę bo moja córeczka jest mniejsza
Milka ja też będę robić za około 2 tyg przed wizytą u ginekologa, tak będziesz i to najlepszą :-D
Tusia trzymam kciuki
KasiaP gratuluje
Milady ja też tak mam ostatnio bardzo płakałam na filmie :-D
Martita jejku pewnie byłaś przerażona, dobrze, że zapisałaś się do lekarza lepiej to sprawdzić
Marzenka mnie te moje zachcianki wykończą wczoraj jadłam czipsy a dzisiaj dużo pierogów z kapustą myślałam, że pęknę :rofl2:
nie pomogę co do biegunki co brać, ja zawsze mam problem z tym co można brać za leki a co nie, powiem wam, że dzisiaj przez cały dzień czułam się dobrze, objadłam się pierogów u babci ale wieczorem coś strasznego, czuje się fatalnie, uśpiłam córeczkę ledwo ledwo, teraz leżę i odpoczywam, niedobrze mi i słabo...
co do czekolady to mogła bym ją jeść i jeść :-D ja wózka nie kupuję mam po córeczce jestem z niego zadowolona a kupiłam nowy :-) co do zakupów dla dziecka ogólnie to dla mnie jeszcze za wcześnie, za bardzo martwię się o ciążę czekam na 12 tydzień żeby odetchnąć, zakupy o ile będę jakieś robić to w późniejszym czasie, ale za dużo nie będę musiała kupować bo już mam po córci, chyba, że będzie chłopiec :-D
 
reklama
Do góry