reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Marciosz gratuluję powitania upragnionej córeczki.

Aniabuu nie martw się, na pewno wszystko jest ok.

Kitki trzymam kciuki za jutrzejszą cesarkę.

U mnie ostatnio ciężko z czasem. Mąż dużo pracuje, Damianek coraz mniej sypia i do tego w nocy miał wzdęcia. Rano podałam mu espumisan i teraz chyba jest ok.
Jestem wykończona jednym dzieckiem. Podziwiam dziewczyny z kilkoma dziećmi, że są w stanie wszystko ogarnąć.
 
reklama
Kunoichi wizyta na patologii przed terminem porodu niszczy psychicznie, wiem cos o tym. Ja bym probowala juz wczesniej umowic sie z jakimis znajomymi, czy w razie czego mogliby z Toba pojechac do tego drugiego szpitala.

Dziewczyny ja dzisiaj w koncu wzielam mala na rece i przytulilam. Od razu sie uspokoila i zasnela. Pozniej bede sie musiala mezowi przyznac, ze ja podnioslam he he, bo on tego nie widzial. Mysle, ze teraz codziennie na pare minut chociaz bede starala sie ja wziac na rece. Cudowne uczucie jak sie tak we mnie wtulila. Szkoda tylko, ze musialam tyle czasu czekac. Zeby ta rana szybko sie zagoila...
 
Jestem po wizycie u gina i mnie załamał bo jestem pozamykana na cztery spusty u porodu nie widać. Mam się stawić 30 w szpitalu i czekać tam aż się coś zacznie przy obserwacji. Wkurzylam się ze taka mnie czeka perspektywa wiec zadzwoniłam do znajomego gina co pracuje w szpitalu i on mi wywoła tylko mam czekać na tel od niego ze się rozluźnia w szpitalu bo teraz przepelnienie
 
Mikulinka ja się martwię, bo mi się nie chce jeść. Muszę sobie przypominać, że powinnam coś zjeść... i jem tylko 3 posiłki dziennie. Muszę się trochę przypilnowac, żeby jeść częściej. Boję się, że mój pokarm nie jest wystarczająco wartościowy dla Laury Bardzo uważam, co jem bo nie chcę żeby małą brzuszek przeze mnie bolał.
Była dziś u nas pielegniarka i wważyła córcie. W dniu wyjscia ze szpitala ważyła 3120g a dziś po 6dniach 3200g. Pielęgniarka mówiła, że waga ok... a mi.się wydaje, że coś mało.
Ja też bym się stresowała przed cc, ale że w końcu musiałam mieć nagle cc to nawet nie miałam za bardzo czasu na stres. CChciałam tylko zdążyć się wykąpać i zdążyłam, ale z mokrymi włosami poszłam bo już mnie wołali... jak mnie przygotowywali do cc to zadawali mnóstwo pytań, żeby wypełnić dokumenty.
Kunoichi ja na Twoim miejscu nie rodzilabym w tym szpitalu... 60 km to nie jest dużo, a przy pierwszym dziecko myślę, że poród nie będzie postępował tak szybko.
Ania życzę Ci, żeby poród sam się rozkręcił...
 
Jestem po wizycie u gina i mnie załamał bo jestem pozamykana na cztery spusty u porodu nie widać. Mam się stawić 30 w szpitalu i czekać tam aż się coś zacznie przy obserwacji. Wkurzylam się ze taka mnie czeka perspektywa wiec zadzwoniłam do znajomego gina co pracuje w szpitalu i on mi wywoła tylko mam czekać na tel od niego ze się rozluźnia w szpitalu bo teraz przepelnienie
Aniu u mnie tez dzis zadnych oznak porodu nie ma a termin mam 3 dni po Tobie. Nie stresuj sie, wcale nie powiedziane ze doczekasz do tego 30go bo akcja moze sie zaczac bez zadnych wczesniejszych oznak ;) Czemu zalezy Ci na wywolywaniu? Pytam z ciekawosci bo ja infornacje, ze mam sie stawic na oddzial w maju przyjelam z wdziecznoscia, ze nie bedzie wczesniejszego wywolywania :)
Do tego czasu mozesz sprobowac naturalnych metod wywolywania ;)
moze Malenstwo po prostu potrzebuje jeszcze kilku dni w Twoim brzuchu? ;)
 
Chce to przyspieszyć bo jak wezmą mnie 30 i nie będzie żadnych oznak to moge nawet do 6 maja poleżeć na obserwacji bo oni czekają do 42 tygodnia a to mnie przeraża
 
Jej kochane trzymam kciuki żeby się u was samo rozkręcilo, niech natura działa :-D
Byłyśmy dziś dwa razy na spacerku i plac zabaw zaliczylysmy. Doszła do mnie dostawka ale jestem średnio zadowolona. Ale już chyba zwrócić nie mogę bo byłam z nią na dworze muszę przemyśleć czy chce ją czy nie...
Wygląda tak
a9fd859633ce0767318c14bf306774a8.jpg

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
A czemu jestes z niej srednio zadowolona? Na zdjeciu wyglada bardzo w porzadku.

Twoja starsza coreczka jest przeslodka! Jaka minka <3
 
Do góry