reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny, trzymam kciuki za dzisiejsze badania i jesli bedzie mozliwosc to odpowiedzi czy isc w kolor różowy czy niebieski ;) .
Zajrze to wieczorem bo dziś troszkę rzeczy mam do zrobienia.. :)
 
reklama
Jesli to pomoże to ja stosuje oklady chlodzace, w UK sie je sprzedaje i sa bezpieczne dla kobiet w ciazy, mi narazie pomagają w kryzysowych sytuacjach wiec moze warto zapytac w aptece :)
A tak przy okazji witaj w naszym gronie:) , ja bardziej jestem "psia mama" :) choć kotki tez ubostwiam :)
Te takie plastry apapa?
 
Dominika81 niezły ten przepis jestem fanką nowości kulinarnych oczywiście w granicach rozsądku. Ja za to uwielbiam krem z dyni... mam jedną patrzy na mnie z kuchennego blatu i czeka aż się za nią zabiorę.
 
Dominika81 niezły ten przepis jestem fanką nowości kulinarnych oczywiście w granicach rozsądku. Ja za to uwielbiam krem z dyni... mam jedną patrzy na mnie z kuchennego blatu i czeka aż się za nią zabiorę.
A ja w życiu dyni nie jadłam. W domu mama nie gotowała to nie wiem czy próbować bo ponoć jak za młodu się jakiegoś smaku nie nauczymy lubić to potem ciężko.
 
Nieprawda! Moja mama też nie robiła, wychowywałam się na wsi i wiadomo tylko kuchnia tradycyjna. A zupę robię z pieczonej dyni smak rewelacja, z grzankami i serem feta.
 
Boze..ale mam stresa przed usg. A to dopiero o 18 :( juz mam wszystko wyprane. Zupa ugotowana, podlogi umyte a to dopiero jest 13.30

Nie stresuj się. [emoji6]
Myśl że zobaczysz znowu dzieciaczka.

Ja już nie mogłam wytrzymać tyle czasu do swojej gin. Że umówiłm sie prywatnie .

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dr Kredka ja też chcę znać płeć mojego rozrabiaki! :D

Dołączam do klubu sportowych biustów ;) startowałam z małego B a teraz jestem pomiędzy B i C. Nie wiem do końca, bo od dłuższego czasu noszę sportowe S i M :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry