reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Jest mnóstwo pięknych ponadczasowych imion które nie są teraz bardzo popularne a cały czas na czasie. Ja bym chciała żeby wracały imiona takie jak Monika, Agnieszka, Karolina, Magdalena itp. My sami niby chcieliśmy Ige ale rozwazalismy tez Karoline.
 
Klara, Lara, Marcelina, Cecylia, Anastazja, Alicja, Matylda, Michalina, Julita. Nie wiem co Ci jeszcze zaproponować. Losowanie zrób[emoji12] u mnie byłby identyczny problem z męskim imieniem.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom




Oj, juz tyle losowań u nas bylo ze przestalam w to wierzyc. Najpierw wygrala Emilka, pozniej Patrycja a teraz Natalia :-D
 
Jest mnóstwo pięknych ponadczasowych imion które nie są teraz bardzo popularne a cały czas na czasie. Ja bym chciała żeby wracały imiona takie jak Monika, Agnieszka, Karolina, Magdalena itp. My sami niby chcieliśmy Ige ale rozwazalismy tez Karoline.



Poniekad masz racje bo to normalne polskie imiona bez zbednych udziwnien ale z drugiej strony Monika w dzisiejszych czasach wypada slabo (chociaz wg mnie jest lepszym wyborem) bo kroluja Marysie.
 
Masz racje ale jak ktos (przyklad moja mama) uslyszy jakies imie to odrazu krytykuje. Uwierz mi... Ma specyficzny charakter, to jakos odechciewa mi sie danego imienia. Eh... Juz sama nie wiem. Nie chce zadnej Marysi, Hani, Zosi ani Julki ale tez nie chce zbyt wymyslac zeby dziecko nie bylo wytykane palcami.
Ale to jest Twoje dziecko i ani mama ani ktokolwiek nie powinien miec wplywu na to. Dziwie sie ze tak sie sluchasz innych. Rob po swojemu jak Tobie pasuje bo to Wasze dziecko a nie Twojej mamy czy kogos innego.

Ps. Serio myslisz ze karolina to niemodne? Sama mam tak na imie i zawsze mi sie podobalo i przynajmniej zawsze bylam jedna karolina i przewazne czy w szkole, pracy itd wiadomo bylo o kogo chodzi[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Ale to jest Twoje dziecko i ani mama ani ktokolwiek nie powinien miec wplywu na to. Dziwie sie ze tak sie sluchasz innych. Rob po swojemu jak Tobie pasuje bo to Wasze dziecko a nie Twojej mamy czy kogos innego.

Ps. Serio myslisz ze karolina to niemodne? Sama mam tak na imie i zawsze mi sie podobalo i przynajmniej zawsze bylam jedna karolina i przewazne czy w szkole, pracy itd wiadomo bylo o kogo chodzi[emoji6]
Dokładnie się z tym zgadzam. Imię dla dziecka wybierają jego rodzice. Nikt z rodziny nie powinien w to ingerować. Ja oznajmiłam po prostu że będzie takie imię, bo mnie i mężowi się podoba i koniec. To co sobie pomyśleli, czy nawet mówili to ich sprawa. Ważne żeby przyszli rodzice byli zadowoleni i cieszyli się oczekując dzieciątka.
 
Cześć. To ponownie ja ^^ Dla chętnych, które nie mają mnie jeszcze dość :D Zaglosujcie Patrycja czy Wiktoria, które imie bardziej Wam się podoba:)
 
reklama
Do góry