reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Hej, a co lekarz mówi? Ja też czekam choć termin za tydz Ale lekarz wyslal mnie na badania do szpitala by zdecydowali o ewentualnym wywołaniu że względu na duże dziecko. Niestety nie będą tego robić i mam czekać.. stresuje się że nie urodze A z każdym dniem dzidzia coraz wieksza:( zero objawów..
Trzymam kciuki:) to Twoje pierwsze?


To moj drugi dzidzius:) Syn tez nie spieszyl sie i wywolywali porod 11 dni po terminie. A teraz jezdze do szpitala na kontrolne ktg.
 
reklama
@KasiaL90 już bliżej niż dalej. Ja już prawie miesiąc po porodzie i już mi się tęskni za brzuszkiem. [emoji16]



Nie ukrywam ze czas w ciazy jest latwiejszy, chociazby organizacyjnie niz po. Ale z drugiej strony chcialoby sie juz zobaczyc dzidziusia:) A wiesz... Jak tak bardzo Ci sie teskni za brzuszkiem to jak juz wykurujesz sie warto pomyslec o rodzenstwie dla maluszka:)
 
Czy wasze dzieciaczki też tak szaleją na końcówce? Właśnie doświadczyłam dosyć agresywnego zachowania mojego synka. Zaczął kopać, rozpychać się mocno i burczy. Podejrzewam, że wody pije i dostanie jak zwykle czkawkę.
 
To czekanie mnie dobija. Mały coś nie chce się przywitać. Jutro wizyta i ktg. Może będą skurcze albo jakieś rozwarcie, liczę na to chociaż się boję.
 
To czekanie mnie dobija. Mały coś nie chce się przywitać. Jutro wizyta i ktg. Może będą skurcze albo jakieś rozwarcie, liczę na to chociaż się boję.
Daj znać co Ci powie lekarz i jaki masz dalej plan? Ja w sobotę jadę do szpitala, zobaczymy co mi powiedzą i czy mnie przyjmą bo mój lekarz już 3 tyg temu się że mną pożegnał
...
 
reklama
Daj znać co Ci powie lekarz i jaki masz dalej plan? Ja w sobotę jadę do szpitala, zobaczymy co mi powiedzą i czy mnie przyjmą bo mój lekarz już 3 tyg temu się że mną pożegnał
...
Oczywiście dam znać. Miejmy nadzieję, że do końca kwietnia się coś wydarzy i przytulimy nasze dzieciaczki w końcu. Dobijające jest również to, że majowe niektóre już są po... Ja od 37tc jeżdżę co tydzień na wizytę i zawsze usg robi i bada ginekologicznie, rękę wkłada i maca szyjkę i główkę dziecka. Jutro też będzie tak.
 
Do góry