reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witam Mamuski :-) :)

Gratulacje dla Wszystkich !!!

Na to forum weszlam pierwszy raz.
Gdzies mi smignelo ze ktorej z Was sie wydawalo ze bedzie najstarsza majac drugie dziecko w wieku 36lat ...ha ha Ja bede miala 37 przy porodzie :biggrin2:! Mam juz synka 6.5roku !!!

Ja zrobilam testy 4 wczoraj -bo kreska byla blada na 3 jednej firmy , potem polecilalam do GP (Jestem w UK od 17 lat juz). Ona powiedzial ze napewno ciaza ale bardzo wczesna -wg jej kalendarzyka 3.5 tydzien -z tego co mi na kalkulatorach wyskakuje to 4ty...
Pogratulowala I kazala odczekac tydzien , zrobic kolejny test i wrocic zaczac sie umawiac na wizyty z polozna :)
Oczywiscie nie wytrzymalam -zrobilam test innej firmy wczesnie wykrywajacy ciaze I jest druga kreska ( ciagle slabsza niz testowa) ale bardzo widoczna !!!! Dzis rano kolejny test tej pierwszej firmy ( znow slaba kreska ale jest)

No nic bede czekac...
Natomist u nas w UK opieka nad ciezarna jest zerowa -2 usg w ciagu calej ciazy , zadnego badania ginekologicznego i pare badan krwi....:no:

Ja w pierwszej ciazy biegalam do ginia prywatnie ( tylko ze ona zwinela gabinet ) ale mysle ze znajade nowa gin /ginia....

Starczy o mnie ....

Dziewczyny ile nas tu jest ?

Witaj, ja też mam blade kreseczki i brak okresu ;-)
 
reklama
My tu wszystkie mamy duże rozbieżności, albo lekarze niekompetentni albo sprzęty maja do dupy.
[emoji41]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Oby tylko ciąże nie okazały się urojonymi.... [emoji12] Mąż ostatnio powiedział ze uwierzy jak zobaczy usg. Póki co to jeszcze od siebie tą myśl odsuwa :) nie żeby nie chciał ale się nie napala...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Witam Mamuski :-) :)

Gratulacje dla Wszystkich !!!

Na to forum weszlam pierwszy raz.
Gdzies mi smignelo ze ktorej z Was sie wydawalo ze bedzie najstarsza majac drugie dziecko w wieku 36lat ...ha ha Ja bede miala 37 przy porodzie :biggrin2:! Mam juz synka 6.5roku !!!

Ja zrobilam testy 4 wczoraj -bo kreska byla blada na 3 jednej firmy , potem polecilalam do GP (Jestem w UK od 17 lat juz). Ona powiedzial ze napewno ciaza ale bardzo wczesna -wg jej kalendarzyka 3.5 tydzien -z tego co mi na kalkulatorach wyskakuje to 4ty...
Pogratulowala I kazala odczekac tydzien , zrobic kolejny test i wrocic zaczac sie umawiac na wizyty z polozna :)
Oczywiscie nie wytrzymalam -zrobilam test innej firmy wczesnie wykrywajacy ciaze I jest druga kreska ( ciagle slabsza niz testowa) ale bardzo widoczna !!!! Dzis rano kolejny test tej pierwszej firmy ( znow slaba kreska ale jest)

No nic bede czekac...
Natomist u nas w UK opieka nad ciezarna jest zerowa -2 usg w ciagu calej ciazy , zadnego badania ginekologicznego i pare badan krwi....:no:

Ja w pierwszej ciazy biegalam do ginia prywatnie ( tylko ze ona zwinela gabinet ) ale mysle ze znajade nowa gin /ginia....

Starczy o mnie ....

Dziewczyny ile nas tu jest ?
Witamy witamy :)
Nie będę "najstarszą starowinką" hurraaa[emoji13]

Proponuję założyć nowy wątek, który każda z nas będzie mogła edytować w miarę rozwoju ciąży. Gdzieś widziałam na forum u innych mam. Podpowiedzcie czy chcecie coś takiego, lub ewentualnie o co jeszcze uzupełnić.

Moja propozycja:
Imię :
Wiek:
Ciąża nr:
Termin porodu:

A w dalszym okresie:
Płeć dziecka:
Imię:

Jeśli uważacie że to zbytni ekshibicjonizm to tematu nie było. .. [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oby tylko ciąże nie okazały się urojonymi.... [emoji12] Mąż ostatnio powiedział ze uwierzy jak zobaczy usg. Póki co to jeszcze od siebie tą myśl odsuwa :) nie żeby nie chciał ale się nie napala...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Oby nie! Ja już dziś bodziaka kupilam[emoji6][emoji3]
1502191958-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

A i oczywiście wózek i łóżeczko też już wybrane[emoji6][emoji3][emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Prrrrr szalona![emoji12]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja szalona?? Ginekolog! Dał mi wczoraj boxy startowe że skarpetkani, czapeczka, butelka i różnymi bonami[emoji6]on był pierwszy[emoji23] tzn on zaczął! [emoji23]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Prrrrr szalona![emoji12]

PS... czekam na przesyłkę. Gondola w drodze.... [emoji32]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Jaka gondola?? Do wózka? [emoji16]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry