reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dziewczyny ja od razu nastawialam sie ze tez bede rowniez uzywane kupowac bo wole wydac ta kase na lepszy wozek albo cos innego.

A powiedzcie mi po co sliniaczki na poczatek? Bo przy kp to potrzebne?
 
reklama
Dziewczyny ja od razu nastawialam sie ze tez bede rowniez uzywane kupowac bo wole wydac ta kase na lepszy wozek albo cos innego.

A powiedzcie mi po co sliniaczki na poczatek? Bo przy kp to potrzebne?
Ja zawsze kładłam pod brodę pieluszkę. Zawsze cos ścieka po brodzie, a jak wspomniała Gina zapach tego zaschniętego mleka nie powala, a ciuchy robią się zoltawe.

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
Dobrze wiedzieć, dzięki dziewczyny! Lista zaktualizowana [emoji6] Ja niestety nie mam żadnych znajomych z dziećmi, od których można odkupić ubranka... jedynie szwagierka, ale jej dzieci od urodzenia były ogromne, więc pewnie początkowe trzeba będzie kupić

oar8vfxmpxgly37m.png
 
Dobrze wiedzieć, dzięki dziewczyny! Lista zaktualizowana [emoji6] Ja niestety nie mam żadnych znajomych z dziećmi, od których można odkupić ubranka... jedynie szwagierka, ale jej dzieci od urodzenia były ogromne, więc pewnie początkowe trzeba będzie kupić

oar8vfxmpxgly37m.png
Poszukaj grup na Facebooku od siebie z miasta

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
Śliniaki absolutnie niepotrzebne. Lepsza pieluszka tetrowa zwykła ułożysz ją sobie jak trzeba. Lepiej mieć ich więcej, co najm 10 szt, i chociaż one kosztują grosze. Plamy po mleku to masakra, szczególnie widoczne na białych ubraniach (i tarte jabłko-tak na przyszłość:) Śliniak przyda się dopiero przy rozszerzaniu diety.

Bloodykiss popatrz na olx, albo allegro. Jest masa pięknych ubranek, wcale niezniszczonych. Nie musisz kupować od znajomych. Czasem wystarczy tylko spojrzeć na fotki i od razu wiesz, że są z dobrego domu i zadbane.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dostanę trochę rzeczy od szwagierki, która ma rocznego synka, ale trochę zaczęłam już kupować i na 56 myślałam, żeby nie kupować za wiele, tylko głównie 62, ale teraz już sama nie wiem ;)
 
@Verq Kilka sztuk na 56 warto mieć bo nie wiesz jaki dzidziuś ci się urodzi, ale nie warto kupować ich dużo z tego samego powodu. Tyle żeby na kilka dni starczyło a najwyżej jak będzie maluszek to sobie dokupisz.
Moje 2 urodziły się 51 cm wiec juz wiem ze 56 spokojnie na początek kupie bo w 62 mi utonie dzieciak i będzie miała dekolt do pasa :-) :)
Pieluchy tetrowe to 10-15 to minimum, przydają się do wszystkiego. Nawet czasem do wkładania do stanika na drugiego cyca jak karmisz bo z jednego dziecko ssie a z drugiego leci samo o_O
 
Tak was czytam i w brzuchu czuje motyle podekscytowania zwiazanego z ciążą i przyjsciem maluszka ☺Juz nie moge sie doczakac tych wszystkich pieluch i sliniakow do pprodu zostalo 140dni oby ye dni minely szybko... a jak narazie chyba cos sie do mnie dobralo i od rana zapchany nos i bol podniebienia, caly dzien pod kocem z kubkiem herbaty z miodem i cytryna....a Wy co byscie doradzily na szybkie postawienie sie na nogi?
 
reklama
Tak was czytam i w brzuchu czuje motyle podekscytowania zwiazanego z ciążą i przyjsciem maluszka [emoji5]Juz nie moge sie doczakac tych wszystkich pieluch i sliniakow do pprodu zostalo 140dni oby ye dni minely szybko... a jak narazie chyba cos sie do mnie dobralo i od rana zapchany nos i bol podniebienia, caly dzien pod kocem z kubkiem herbaty z miodem i cytryna....a Wy co byscie doradzily na szybkie postawienie sie na nogi?
Miód, sok malinowy i jeżynowy, czosnek, cebula, imbir. Wszystko w dużych ilościach. Pamiętaj żeby miodu nie dodawać do gorącej herbaty. A z imbirem ją najlepiej pogotuj z 10 min. I odpoczywaj dużo.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry