MamusiaDzidziulka
Fanka BB :)
Ktoras ostatnio mowila o polozej srodowiskowej na nfz ? Od ktorego tygodnia to obowiazuje i czy najpierw trzeba isc do rodzinnego po skierowanie ? Jak to wyglada?
Przychodzi od 21tc. Do mnie dzwoniła sama, bo wiedziała, że jestem w ciąży (chyba w 6tc byłam w przychodni po skierowanie). Jeśli w przychodni nie wiedzą, że jesteś w ciąży, to musisz się sama zgłosić.Dzisiaj zaczęłam 21 tydzień, więc powinna w najbliższym czasie przyjść. Miała dzwonić, żeby umówić się konkretnie.
.
. Na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że nawet tam nie wrzucę swoich zdjęć, ani nie otworzę się bardziej niż tutaj. Po prostu ja już raz byłam na takim forum i wszystko się po zamknięciu zmieniło, pamiętam nawet, że niektóre miały pretensje jak jakaś dziewczyna nie wstawiła fotki twarzy, no bo inne się pochwaliły, to było nękanie jej, żeby w końcu dodała. Niektóre dziewczyny się bardzo otworzyły, wrzucały nawet jakieś rodzinne foty mężów, dziadków, zdjęcia ślubne itd. Pamiętajcie, że to jest tylko internet. Poza tym nie wiemy kto siedzi z drugiej strony i co z takimi fotkami robi. Nawet na zamkniętym nie ma pewności kto jest kim.