reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Cześć na którym forum piszecie? Chciałam wysłać post na forum zamkniętym, nie dało się.

U nas wigilia jest u mnie, będzie duuużo osób, a ja to bardzo lubię. Pierwszy i drugi dzień świąt jedziemy do moim i męża rodziców
Na forum zamkniętym mamy już kilka wątków a najbardziej tętni życiem wątek "pogaduszki".
Najlepiej pierwszy raz wejść przez przeglądarkę, później już przez aplikację wszystko śmiga.
Święta z dużą ilością gości są super, współczuję tylko szykowania [emoji14]
 
reklama
Cześć na którym forum piszecie? Chciałam wysłać post na forum zamkniętym, nie dało się.

U nas wigilia jest u mnie, będzie duuużo osób, a ja to bardzo lubię. Pierwszy i drugi dzień świąt jedziemy do moim i męża rodziców
Ja to nawet nie wiem na którym piszę ;) wchodzę przez powiadomienia i tak odpisuje.
 
Ja to nawet nie wiem na którym piszę ;) wchodzę przez powiadomienia i tak odpisuje.
Ja jescze dwa dni temu też nie wiedziałam że jest tyle wątków zamkniętych i zastanawiałam się czemu na tym głównym zamkniętym tak cicho i spokojnie jest :D Jak wejdziesz w fora zamknięte i kwietniowe mamusie to się wszystko powinno wyświetlić.
 
Niestety nie jest dobrze. Szew trzyma ale szyjka jest coraz krótsza a lejek coraz większy. Jestem załamana. W dodatku jest jakaś infekcja. Jutro będą badać jeszcze raz szyjkę i decydować co dalej.
I jak Karola? Po ilu Ty ta kontrole mialas? Ja juz 4 tyg szew i nikt nie sprawdzal w srodku a kolejna wizyta w polowie stycznia. Wiec jak przeczytalM twojego posta to sie wystraszylam :( czy u Ciebie to jakos sie objawialo? Noi co lekarze mowia? Trzymam z calych sil kciuki by u Ciebie wszystko bylo dobrze!! Tez jestem po stracie i w kolejnej ciazy wiec wyobraxam sobie co przezywasz i wspolczuje. Jests w szpitalu wiec lepiej. Donosisz ciaze do 40 :) trzynaj sie i daj znac i zycze duzo pozytywnych mysli:)
 
I jak Karola? Po ilu Ty ta kontrole mialas? Ja juz 4 tyg szew i nikt nie sprawdzal w srodku a kolejna wizyta w polowie stycznia. Wiec jak przeczytalM twojego posta to sie wystraszylam :( czy u Ciebie to jakos sie objawialo? Noi co lekarze mowia? Trzymam z calych sil kciuki by u Ciebie wszystko bylo dobrze!! Tez jestem po stracie i w kolejnej ciazy wiec wyobraxam sobie co przezywasz i wspolczuje. Jests w szpitalu wiec lepiej. Donosisz ciaze do 40 :) trzynaj sie i daj znac i zycze duzo pozytywnych mysli:)
U mnie dzieje się to totalnie bezobjawowo. Dzisiaj na usg szyjka bez zmian od wczoraj. Twierdzą że to od infekcji bo jakaś tam jest bo jest ph 5. Dlatego dostaje hektolitry antybiotyków. Jutro minie rok jak straciłam córeczkę przez szyjkę...
U mnie we wtorek było 5 tyg od założenia szwu.
 
U mnie dzieje się to totalnie bezobjawowo. Dzisiaj na usg szyjka bez zmian od wczoraj. Twierdzą że to od infekcji bo jakaś tam jest bo jest ph 5. Dlatego dostaje hektolitry antybiotyków. Jutro minie rok jak straciłam córeczkę przez szyjkę...
U mnie we wtorek było 5 tyg od założenia szwu.
Wspolczuje. Teraz co tam w brzuszku? Ja straculam synka w 20 tyg rodzac go no ale w medycynie to poronienie i teraz jak odkryli ze skraca sie szyjka mysla ze tez stracilam go przez szyjle no ale wtedy nikt ni jej nie sprawdzL u mnie 28 maj minelo 2 lata ale teraz w ciaxy czuje sie jakby to bylo ptzed chwila. Takze wyobrazam sobie co czujesz :( te dzieciaczki przyjda w terminie na swiat. Czy mialas wczesniej kontrole czy to pietwsza?
 
U mnie dzieje się to totalnie bezobjawowo. Dzisiaj na usg szyjka bez zmian od wczoraj. Twierdzą że to od infekcji bo jakaś tam jest bo jest ph 5. Dlatego dostaje hektolitry antybiotyków. Jutro minie rok jak straciłam córeczkę przez szyjkę...
U mnie we wtorek było 5 tyg od założenia szwu.
I jaki maja plan? Szczerze to nie przypuszczalan ze szew moze trzymac a szyjk mimo to sie skraca i jestem w szoku
 
Wspolczuje. Teraz co tam w brzuszku? Ja straculam synka w 20 tyg rodzac go no ale w medycynie to poronienie i teraz jak odkryli ze skraca sie szyjka mysla ze tez stracilam go przez szyjle no ale wtedy nikt ni jej nie sprawdzL u mnie 28 maj minelo 2 lata ale teraz w ciaxy czuje sie jakby to bylo ptzed chwila. Takze wyobrazam sobie co czujesz :( te dzieciaczki przyjda w terminie na swiat. Czy mialas wczesniej kontrole czy to pietwsza?
Teraz mam Synka w brzuszku. Szew ma zapobiegać rozwieranie szyjki i on ponoć spełnia swoją rolę. A plan jest taki żeby pozbyć się infekcji bo mogło to być id infekcji i wtedy sytuacja powinna się ustabilizować. Dlatego właśnie dostaje antybiotyki.
 
Teraz mam Synka w brzuszku. Szew ma zapobiegać rozwieranie szyjki i on ponoć spełnia swoją rolę. A plan jest taki żeby pozbyć się infekcji bo mogło to być id infekcji i wtedy sytuacja powinna się ustabilizować. Dlatego właśnie dostaje antybiotyki.
Bardzo często tak się skraca przez infekcje. Nie robi się standardowo posiewow a infekcje są groźne.
Mi ginek powiedział że szew prędzej rozerwie szyjke niż sam puści dlatego jest on bardzo skuteczny.
 
reklama
Teraz mam Synka w brzuszku. Szew ma zapobiegać rozwieranie szyjki i on ponoć spełnia swoją rolę. A plan jest taki żeby pozbyć się infekcji bo mogło to być id infekcji i wtedy sytuacja powinna się ustabilizować. Dlatego właśnie dostaje antybiotyki.
To masz jak ja na odwrot :) stracilas coreczke synus w brzuszku ja stracilam synka teraz corcia w brzuchu :) ja bardzo chcialM dxiewczynke teraz balam sie synka. Pewnie jakby byl to bym przezyla ale jakos tak mi bylo dziwnie ze mojego Piotrusia nie zastApi mi kolejny syn. Nie umie naawet tego wytlimaczyc :p jak sie czujesz w zwiazki z jutrem? Dziwnie to skonstruwane szew jest ok a infekcja zaatakowala szyjke mijmo to :/ a jak to jest z ta szyjla ona faktycznie moze sie wydluxyc bo mj lekatz mowil ze jedynie stanac a mnostwo dziewczyn pisze ze sie wydluzyla hmm
 
Do góry