reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe słoneczka

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
;)no i zaczelam heftowac;( a niech to,,a tak ładnie mi sżło bez zadnych prawie objawow.jak na razie to raz mnie to spotkalo. trace apetyt a przytylam z 55 do 59;( hm........nie rozumiem swojego ciala,,buzka laseczki
 
reklama
izzabela - no to chyba wkoncu poprosze o dopisanie mnie do tej naszej listy : termin 12 IV (przy kolejnym bdaniu mysle ze sie go troche zweryfikuje :))

vera - trzymaj sie - ja tez cieszylam sie ze jest dobrze - tak jak w poprzedniej ciazy (zadnych objawow oprocz brzuszka ;) i niedawno zaczelam miec mdlosci, zgage; ale zaczelam podjadac migdaly i nawet pomaga musze przyznac :) sprawdzcie :)
 
Cześć dziewczyny!
Cieszę się, że grono nam się powiększa. Przy okazji, proszę o zweryfikowanie mojego terminu porodu na 3 kwietnia (wyliczenia mojej lekarki). Ja i tak twierdzę, że urodzę w marcu, ponieważ pierwsze dziecko urodziłam tydzień wcześniej. Chyba kupię te migdałki, chociaż, ODPUKAĆ, mdłości troszkę ustąpiły. Nie pytajcie co zrobiłam, poprostu nie wiem. Może dzidzia się już zaaklimatyzowała.
 
matko,,czuje sie jakbym pisala o kazdym stolcu z przjeciem:} ale powaznie nudnosci ustapily mam nadzieje ze na stale nie tylko na dzisiejszy dzien..rodzine z domu wygnalam bo mnieich widok drazni.. apetytu jak nie mialam tak nie mam,, ja chce juz miec dzidzia na swiecie a tu tyle trudnego przede mna.. buzka laseczki a kreci mi sie w głowie jakbym byla na statku,, wyniki mam w mormie na razie.. tylko jakies slady bialka w moczu mi sie przytrafily,,oby to nie bylo zapalenie pecherza,,łe oki dosc narzekan,,ciumki
 
vera oby to było tylko zpalenie pecherza, to najłagodniejsza choroba, która wykazuje białko w moczu...
a zapalenie pecherza to ma prawie każda cięzarna, szybko urosept (to można nez recepty i na pewno do 12 tygodnia), powtórz wyniki po 4 dniach i powinno byc po bólu :)
 
Cześć dziewczyny!
jestem tutaj nowa, w piątek dowiedziałam się ze w kwietniu będę miała maleństwo
wg moich obliczeń, nastąpi to 2 kwietnia :)
na razie czuję się dobrze, ale wczoraj dosłownie rzuciłam się na wędzoną rybę ;)

pozdrawiam, proszę mnie dopisać :)
 
witaj albertiga
z tym dopisaniem do listy to chwilowo jakis problem - izzabela nam zalozyla ten watek i tylko ona moze zmieniac stworzona przez siebie liste; niestety od jakiegos czasu nie pokazuje sie u nas (szczesciara jest z lutego :D)
jak bedzie taka koniecznosc zalozymy nowy watek :)
 
Witam nowe dziewczyny!
Idzia i Abertiga - dopisałam Was w liście kwietniowych mamuś, tutaj niestety rządzi Izabella, a ona chwilowo nieobecna. Zaglądnę później do lutowych i dam jej znać. Życzę miłego samopoczucia i piszczie duuuuuuuuuużo.
 
aska00 skoro juz uaktualnilas druga liste - to tą sobie odpuśćmy - po co nam dwie ?
 
reklama
Jednak ta lista ma większe powodzenie. Trochę nas już przybyło, ale jakoś dziewczyny mało zaglądają. Ja najchętniej codziennie paplała bym o dzieciach i tych dużych i tych jeszcze nienarodzonych.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry