reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

No to zdecydowałam się w końcu do Was dołączyć. Mam termin na 12 kwietnia. Czytam wasze forum od początku ale wcześniej nie chciałam nic pisać bo najpierw chciałam zobaczyć bijące serducho Dzidziusia. W czwatrek miałam usg i serducho bije . 4 miesiące temu poroniłam więc teraz boję się jak pies ale mam nadzieję że tym razem bedzie wszystko ok. Leżę w łóżku juz 3 tydzień bo 2 razy odrobinę plamiłam , biorę duphaston i męczą mnie GIGANTYCZNE mdłości 24godziny na dobę. Schudłam 2 kilo. Ale zniosę wszystko żeby tylko Dzidziuch był zdrowy.
Liczę na to że te mdłości dobrze rokują i hormony pracują. W poprzedniej ciąży czułam się znakomocie i sie okazało że płód przestał się rozwijać w 6 tygodniu a zabieg miałam dopiero w 10tyg..
Więc teraz mam nadzieję że jest wszystko ok. Następne usg 13 września.
 
reklama
Ja akurat polozylam malutka spac i zjadlam lunch . Powiem szczerze, ze o tej ciazy tak duzo nie mysle, poprostu nie mam czasu, dziecko nie pozwala :))))) dopiero wieczorkiem jak sie poloze to wtedy mam troszke takich ciazowych cudownych mysli :)))

silka- spokojnego dnia w pracy i oby brzuch juz nie bolal bo to nic dobrego :))))
 
LadyLayla - dziękuję za miłe przywitanie!!
Witam ponownie, dziewczyny mam pytanko, na pewno jesteście bardziej doświadczone.
Dzisiaj pierwszy raz dopadły mnie straszliwe bóle kręgosupa w okolicy łopatek, coś okrrropnego :( i cały czas mnie trzyma! Jestem w 10 tygodniu, czy to może być coś niepokojącego????
 
Buziaki dziewczynki!!!

Ja dopiero pół godzinki po pracy(ale u mnie jest godz wcześniej:)
Już..hmmm..to znaczy na chwilę obecną czuje sie dobrze nie mam mdlości ani wymiotów...może naprawde nam przechodzą???

Ale wiecie co u mnie z samopoczuciem zaczyna być gorzej:( Jestem tu tylko z mężem i strasznie zaczyna mi brakowac rodzinki i znajomych!!!:(Juz myśle ze jak przejde na macierzyński to wróce na 9 m-cy do Polski!!!!(tak naprawde to nie wiem czy tak sie stanie,,,,ale tak sobie myśle i mi z tym lepiej:)

Ogólnie chyba jakoś gorzej wyglądam.....:(i sie sobie nie podobam:((((((

Robicie cos ze sobą specjalnego?tzn farbujecie terz włosy ale cos w tym stylu?bo ja juz raz farbowałam i wogóle kolor sie nie trzymał....więc na razie daje sobie spokoj.

Może musze kupić jakieś nowe ubranko? co macie na kiepskie samopoczucie????

Ciesze sie tylko ze wszystkei sobie radzicie!!!!Tak trzymać dziewczynki!!!Tylko ja was tu dołuje.....swoimi traumami:(

Do usłuszenia!!!
 
Kochane Kwietnióweczki!
Oj te zachcianki, cały czas mam na coś ochotę-w szczególnosci na coś kwaśnego. Ja już cos podje to zaraz mam ochote na coś innego, to jest straszne....:-)
Paluniek!
Mnie też coś czasami pokuwa w łopatce, jestem w piatek umówiona na wizyte zapytam lekarki czy tak ma byc czy coś nie tak.(też mam 10 tyg.)
Ja też mam termin na 1 kwietnia mam nadzieje,że pryma aprilis to nie będzie.
Kachurek!
Głowa do góry , wszystko bedzie dobrze. Polezysz troszke, odpoczniesz. Myśl pozytywnie. Nie możemy sie dołowac wszystko bedzie ok. Do kwietnia zostało nam tylko 6 miesiecy!!!
Silka!
Jak tam pobieranie krwi, dla mnie to trauma, moge wszystko ,ale jak tylko zobaczę igłe i strzykawke to juz mam nogi miękkie.:szok:
pozdrówki dla wszystkich
Idę gotować zupke pieczarkową-kolejna zachcianka:-)
 
hej dziewczynki dawno mnie nie bylo ale te poprawkowe egzaminy mnie wykoncza!!!mam jutro usg i szaleje z nerwow czy wszystko jest ok....wczoraj mialam taka cholerna migree ze tylko zime oklady w gre wchodzily..wziielam nawet jeden panadol bo nie wytrzymalam......to chyba nie jest zle/....

tak w ogole to witam olsztyn KACHURA:-):-):-)
 
reklama
Witam mamcie;-)
u nas od rana pogoda tragiczna siapi,pada,leje i takie tam:sad:
chociaż przęziebienie troche mi przeszło a pogoda no cóż trzeba do niej przywyknąć
WITAM NOWE KWIETNIÓWECZKI:-)
 
Do góry