reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Aga...no to chyba dobrze,ze zdrowe. Rozumiem, że wściekla jestes ,że Was tak dlugo trzymali, ale wiesz, lepeij tak niż mieliby olac a potem tragedia. Biorąc pod uwage jakie historie ostatnio czytamy to jednak dobrze,ze chcieli wszystko sprawdzić.

Na forum pustki heheheh, od razu widać,ze częśc już wyjechala a cześć sie pewnie przygotowuje.

A my mamy mały problem, 20 w piatek musimy być w Bydgoszczy, dzisiaj dostalam sms-a od lekarza u którego bylismy z B w Wyrzysku,ze mamy spotaknie z laryngologiem w zwiazku z drenami właśnie w piatek 20....no i masz babo placek....
 
reklama
Wronka, wcielo mi posta i drugi raz pisalam na raty, dlatego jak czytalas to bylo tylko pol historii. Druga czesc jest wlasnie wyjasnieniem mojej wscieklosci.

A zmieniajac temat:
Filonka, fajne ze sie odezwalas:-)
Wronka, a moze daloby sie przesunac te wizyte?
 
Aga, no wlaśnie się nie da niestety, kombinowaliśmy ale nie ma bata.

edit: doczytałam drugą cześc...no to faktycznie nie dziwię Ci się,że wściekla jesteś. Czyli w końcu ma to zapalenie płuc czy nie?, bo z tego zdjęcia to chyba tez nie końca pewni są z tego co piszesz.
 
Ostatnia edycja:
Wpadłam na chwilkę bo pewnie już nie będę miała kiedy.

Aga wcale się nie dziwię Twojej wściekłości, tyle czasu czekać a najgorsze, ze dziecko bez leków:wściekła/y: Mam nadzieję, że teraz już z górki będzie z leczeniem. Zdrówka.

Melduję, ze spakowałam dziś 7 kartonów i niewiele ubyło mi z regału, głównie ciuchy:zawstydzona/y: z czego większość to takie "po domu" jak ja to mówię. W sumie jakieś 12 kartonów naszykowane. W piątek między 7-8 rano mają po nas przyjechać, przynajmniej będę miała weekend na rozpakowanie.
Jak założymy neta to się odezwę.

Udanego wyjazdu Wam wszystkim życzę pięknej pogody i dobrego humoru:tak::-D Pozdrawiamy wszystkich.

Buźka
 
Dorotko w takim razie czekamy na ciebie z niecierpliwością , szybkiego urządzenia się życzę .
Aga rozumiem twoją wściekłość , co za popiep..... system , żeby czekać tyle dni na opis zdjęcia, porażka jakaś!
Wronka szkoda , że nie da się przełożyć wizyty , my z N byliśmy na wizycie kontrolnej u laryngologa po zapaleniu ucha i wysięk nadal się utrzymuje więc prawdopodobnie we wrześniu dreny nas nie ominą:sorry:

ale puchy wszystkie się pakują pewnie ;-) a u nas dzisiaj w końcu montują domofony, może tej zimy nie będzie już bezdomnych i pijaków na klatce ufff
 
Witam się :-)
Aga2010 nosz ku€/&: co za debile w tym szpitalu żeby przy podejżeniu zapalenia płuc u tak maleńkiego dziecka tak długo czekać :wściekła/y: oby obyło się bez komplikacji :tak:

Ależ tu ruch ;-) normalnie sie przez posty przebić nie mogę ;-) :-p
Częsiowo juz spakowane jesteśmy bo jutro nie będę miała za bardzo kiedy...szczególnie że mała banda dzieciaków nas najdzie ;-) a rano musze jeszcze chleb upiec i ciasto dla dzieciaków :tak: moze nam coś zostawią ;-)
Poza tym marzę o odpoczynku...
Acha planujemy być na miejscu ok 17...
 
reklama
Do góry