reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Hej dziewczyny

Mam ciągle mamę więc nie mam czasu na BB. Poza tym w sobotę chrzciny, które urządzamy w domu, więc masę przygotowań.

Wpadłam na chwilę powiedzieć, że żyję :-)


Udanego dnia ojca
Dla niektórych tatusiów po raz pierwszy
 
Witamy się:-)
My już po pierwszym spacerku i za chwilkę wyruszamy na drugi ale już we czwórkę:tak:
Chłopcy ostatnio zwariowali na punkcie hulajnogi i codziennie trzeba zaliczyć kilka rundek:tak: szkoda tylko że potem nie mają siły wnieść ich na 4 piętro:-p

Muszę się wam pochwalić że wizyty u pani psycholog z Mateuszkiem przynoszą już poprawę w jego zachowaniu:tak::tak::tak:Mój synek nowu zaczyna się usmiechać:-)

Okazało się po pierwszej rozmowie z panią psycholog że on boi się że ja umrę:szok::szok::szok:
Nigdy bysmy na to nie wpadli:no:
Okazało się że usłyszał moją rozmowę przez telefon z siostrą mojego M.
Rozmawiałysmy o moich problemach z guzkiem na piersi i ze czeka mnie zabieg.Byłam przekonana że on śpi a jednak okazało się że nie spał i wszystko słyszał:no:Strasznie sie tym przejął co objawiało sie bólami brzucha:-(

Porozmawialiśmy z nim i wyjasnilismy wszystko i naprawdę widać poprawę:tak:
Staram się też spedzać czas tylko z nim aby miał mnie tylko dla siebie:tak: chociaż bola mnie już palce:-D bo on uwielbia budować rózne pojazdy z klocków no i ja razem z nim:-D

Katik trzymam kciuki za bioderka:tak:

Miłego dnia dziewczyny:-):-):-)
 
Kurde dzień mnie nie było a już nie mogę nadrobić.Ile nowych tematów tu widze malutka śpi w leżaczku czas coś ogarnąć dom,jakiś dzień dziś leniwy.

gosienkag76 dzieci słyszą więcej ni nam się wydaje,dobrze że poszliście z małym bo tak by się biedaczek męczył ja sama [pamiętam jak byłam mała i usłyszałam też rozmowe rodziców na temat jakiejś choroby tylko że ja bardziej otwarta i odrazu spytałam czy mama chora ale pamiętam do dziś jak się martwiłam.
katik 3mamy kciuki co by malutka mogła już swobodnie machać nóżkami!
 
gosienkag76 super że te wizyty z Mateuszkiem dają efekty bo nie ma nic gorszego jak smutek na buzi dziecka ale jak widać jesteś mądrą mamą i z tym sobie poradziłaś SUPER :tak::tak::tak::tak:gratuluje
 
witam i ja.. u nas juz posprzatane, porane itp.....maly podsypia przy cycu, nałogowiec jeden jak zabiore to sie wydziera.
katik-napewno bedzie juz wszstko oki z bioderkiem Polusi.
gosienkag76- jej jak tp przeczytałam jakis smutek mnie ogarnąłl. zyczę Tobie i Mateuszkowi by było wszystko ok. jej chłopiec 5 latek a tak wszystko rozumie i tak sie przejmuje...

jej musze w końcu wziac sie za nauke, koniec sesji jeszcze w ten weekend a poczatkiem lipca obrona a tu nawet zagadnienia nie opracowane yyyyyyyyyyyyyy
 
Katik daj znać jak wrócisz
Wronka a ty z tą starością to nie przesadzasz?

właśnie upiekłam muffinki czekoladowe i zabieram się za pieczenie szarlotki mmmniammmm
 
reklama
Do góry