reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

Drogie macie te przedszkola. U nas opłaty w zależności od dni w m-cu 350-400zł z wyżywieniem i zajęciami dodatkowymi. A wydawało mi się że w stolycy najdrożej
 
reklama
hej.
nie było mnie ponad tydzień.
nie nadrobie was.
byliśmy u mojej mamy "na wczasach", a tak serio to mieliśmy przez dwa weekendy wesela więc ja z Olcią zostałam co by się nie rozpakowywać i pakować kilka razy.
Było super ogólnie, bo odpoczęłam trochę, może nie tyle co fizycznie ale psychicznie od teściowej...:-D
w sumie to u nas po staremu.
mam nadzieję, że u was nic złego się nie wydarzyło. Wiem że coś u paulki nie teges ale nie mogę się doczytać o co kaman.
byłam u urologa no ale to na lekarskim napisze co mi w końcu jest z tą nerką.
 
Ella- moja Pola jeszcze ani mysli o przewrotach. Fakt - ciagnie do wstawania ogromnie, ale przewroty- zapomnij mamuska! Ja tam sie nie martwie - wiem ze Polus bedzie wszystko pozniej robic, bo 8 tygodni byla unieruchomiona w szelkach.
Pozatym chce z nia pojsc na basen, mysle ze jej to troszke pomoze w ogolnym rozwoju.




Pada... i pada... i pada. Pogoda pod psem, i cisnienie chyba tez. Pola budzila mi sie dzis w nocy 3 razy na papu, a od 6tej spac juz wogole nie chciala. Po sniadaniu o 10 za to poszlysmy razem na gore i kimnelysmy do teraz.
Zaraz sie biore za obiadek, a nie chce mi sie nic koszmarnie.


No i musze matke zwerbowac na maj do nas. Hahaha, wiem termin max odlegly. LAe wczoraj wyczailismy z Ł , ze w maju jest koncert Rogera Watersa z Pink Floyd -"The Wall", i zadecydowalismy ze MUSIMY isc. No a ze koncert w Londynie (3 h drogi w jedna strone) to Polke trzeba bedzie zostawic z kims zaufanym. No i padlo na moja mame. Tylko musze ja jeszcze o tym poinformowac :-D
 
Dzień dobry :)

No i po weekendzie...x-lander w serwisie a my uziemione w domu...:/
Poza tym mam lenia!...a muszę obiad stawiać a tak mi sie nie chce...

Czytam że waszym dzieciaczkom ząbkowanie się zaczyna...tak sobie myślę, że moja Julinka chyba troszkę opóźniona jest (może przez to że 2tyg wcześniej z brzuszka wyjęta?) bo u waszych dzieciacków wszystko wcześnij się dzieje niż u nas...Julik dopiero od tygodnia opanowała przewroty na brzuszek...a u Was dzici już do siadania się spinają... coż- każde dziecię inne i każde ma swoje tempo, więc się nie przejmuję- powoli do przodu cały czas więc jest ok ;)

Kwiatuszek- aleście mieli super Chrzciny :)

Gosia23s- witaj- moja Córcia tez urodziła się 23.03 ;)

Nam do przewrotów jeszcze daleko, ale się nie przejmuję, Ola zaczęła się przewracać dopiero jak miała prawie 5 m-cy
 
Hej kochane!

Widzę,że sporo zgób do nas wróciło, fajnie,że jesteście.
My w domku... ręce opadają.
Wstałam dziś o 5 bo musiałam małej woreczek założyć aby mocz do badania pobrać,
nakarmić ją miałam o 6 dwie godz przed usg. Jeszcze wczoraj wieczorem wymiotowała, w nocy super,ładnie jadła i nie było wymiotów, rano też nie.
Na USG się trochę naczekałyśmy więc mała marudziła troszkę,ale na badaniu zaczepiała moją ciocię, pielęgniarkę, która pojechała z nami.
Badanie USG wykazało,że wszystko jest OK. Ja poszłam karmić małą a ciocia migiem z wynikiem do lekarki. Pediatra powiedziała,że jeśli usg nic nie wykazało to nie ma się czym przejmować.
Ciocia pojechała załatwiać sprawy, ja skończyłam karmić małą, biorę ją do odbicia, a tu... chlust na mnie. Zalała pieluszkę, mnie i podłogę. Zwymiotowała mocno. Lekarka od USG,że ona nic na to nie poradzi, że do swojego pediatry muszę iść...
nie mam siły dziewczyny, szkoda mi jej bo to ją przecież
Jutro ciocia ma rozmawiać z inną pediatrą z oddziału.

Mama mnie pociesza,że ja też tak wymiotowałam i nic kiedyś nie zrobili, a zdrowa jestem.
Badanie moczu wykazało,że wszystko jest super i bądź tu mądry.
Mama kazała mi codziennie po troszku 10-15 ml rumianku podawać, ponoć on reguluje i może pomoże.
Oby było dobrze, mam nadzieję,że trochę ustąpi.
 
aniam ale ta Twoja mała to normalnie się przemieszcza... kurcze jest tyd tylko starsza od mojego Q a Q nawet na brzuch się sam nie obkręca... na boki nadal ma problem... :eek:
 
reklama
kittek,trzymam kciuki za majkę!!! my dziś byłyśmy u nefrologa z idunią-powtórzyli na cito usg-jednak nie pomyłka-kamory są w obu nerkach.16 sierpnia kładziemy się do szpitala:-:)-:)-(
 
Do góry