reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2010!!!

reklama
Ella też mam nity poluzowane :-) Ja kupiłam używany i te nity tak wystają 3 miesiące :-) ale dziś miałam wrażenie, że koło odpadnie jak tarmosiłam lawetę na wysoki chodnik. I tak na marginesie - dopiero w zeszłym tygodniu koleżanka mnie oświeciła, że mogę koła zablokować :nerd: a przydaje się to gdy stopnie pokonuję. Ostatnio prawie zawał! Ttak mi się wózek odchylił na bok, kiedy wbijałam się na chodnik z 20 cm progiem!
ak sie zastanawiam czy Wy tez tak moze macie...bo u mnie to juz jak nerwica natręctw...nie zasne jak nie sprawdze czy Zosia oddycha, w dzien jak spi to kilka razy podchodze i obserwuje czy oddycha w nocy zanim zasne to samo , potrafie nawet sie w srodku nocy obudzic i isc do niej i klasc reka na klatce piersiowej zeby sprawdzic...
a jak pojde do lazienki doslownie na siusiu i ona zostaje sama w pokoju w tym czasie a nie śpi to za przeproszeniem malo sie nie zasikam tak się spiesze zeby tylko sama nie byla...Wy tez tak macie czy tylko ja jestem jakas dziwna?
Identycznie!!!!
 
Witam wieczorkiem dziewczyny:-)
Wklejanie zdjęć potrafi wykończyć;-):-D

Waniliowa trzymam kciuki za Idkę, mam nadzieję że szybko pozbędziecie sie tych kamieni:tak:

Kittek biedna Majeczka, dla mnie to objawy refluksu ale lekarzem nie jestem,najgorsza jest ta niepewność.Będzie dobrze kochana.

Love to normalny odruch, ja tez tak mam że spokojnie nie zasnę jak nie zajrzę do pokoju chłopców i do Helenki.Nie mówiąc juz ze jak mała za długo spi to też chodzę i sprawdzam:tak:

Isabela witaj i tak jak piszą dziewczyny jesteś mile widziana:tak::-)

Agnieszka no to mała wyprawa cię czeka:tak: Dzieki za pomoc przy zdjeciach.

Beti super że pogadałaś z męzem może to światełko w tunelu

Katik mama pewnie bedzie zachwycona opieką nad wnuczką a wy spedzicie miło czas:tak:

Kwiatek super że chrzciny się udały:tak:

Magda to teraz pewnie nie mozesz nacieszyc się córeczką:tak:

Akaata dobrze że wypoczęłaś przynajmniej naładowałaś akumulatory:-D

Wszystkim Aneczkom całuski imieninkowe:tak::tak::tak:

Idę prasować bo troche się nazbierało a Emil w wakacje ma wolne od prasowania:-D
Miłego wieczorku dziewczyny
 
Padam na pyszczek...
Dziewczyny dzięki za rady. Annaoj będę Maję w pozycji półpionowej karmić jak pisałaś.
Waniliowa biedna ta Twoja Idalka, mam nadzieję,że kamyczki się same rozpuszczą :)
3majcie się!

Zmykam spać bo oczy mam na zapałkach wstałam o 5.

Kolorowych snów wam i waszym brzdącom :)))
 
Gosieńka właśnie cuuuuudna Helenka i w końcu masz zdjęcie w profilu. Czekamy na więcej zdjęć. Gdzie Mateuszek i Emilek???? No gdzie?
 
Cisza, spokój, dzieci mi dzisiaj o 20 padły :szok:, więc mam czas na bb. Poczytałam zaległości.
ja też niestety z tych mam co muszą wrócić do pracy - kredyt hipoteczny :(
wracam do firmy 4 października więc szukamy niani dla Julki - ostatnio była u nas bardzo miła Pani - jesteśmy zdecydowani na nią :)

z przedszkolem nie będziemy mieli problemu bo firma w której pracuje zrobiła za kasę od cioci unii przedszkole dla dzieci pracowników :)
ale masz super, zazdroszczę. U mnie mogliby zrobić, byłoby super.

Podczytalam marcowki 2010 i usmiech mi sie na twarzy pojawil. Taki specjalny usmiech, nostalgiczny...

a ja już ze 3 razy zaglądałam czy się kwietniówki pojawiły:-)

uciekam książkę sobie poczytać...
 
Kittek- 3mam kciukasy i daj znać, jak coś będzie wiadomo!
Aniam- ja tam wolę niepewne filtry, niż zafundowanie dziecku wstępu do raka skóry (promienie przechodzą przez tkaniny więc nawet dziecię w tzw. cieniu jest na nie narażone).
Gosia23- a ząbki wyglądają, jakby były już wysoko? W sumie jak dziecko pogodne, to niby nie ma czym się martwić. Można zrobić badanie kału- gdyby było coś nie tak w układzie pokarmowym, to wtedy wyjdzie...

Zgaga mnie dopadła :baffled: zdecydowanie przedawkowalam jedzenie :baffled::baffled::baffled: A już miałam nadzieję nigdy więcej nie mieć do czynienia z panną Z.
Witam wieczorowa porą!
Aniez nie rozumiem jak zęby wysoko?
Ogólnie dzień był straszny! ja już chcę wszystkie zęby. Cały dzień noszenia na rekach! Dobrze, ze chociaz noc przesypia!

Ja też tak mam, że jak synuś spi to biegam i sprawdzam czy wsio ok! Zauważyłam, że nieraz nawet niance elektryzcnej nie ufam, musze sama sprawdzić!
Dziewczyny mam pytanie czy wszystkie szczepicie swoje dzieci? Ja po długich naradach postanowiłam wstrzymać sie ze szczepieniami u mojego dziecka. Jestem ciekawa jak wasze dzieciaczki przechodzą szczepienia?
 
reklama
hehehhehe, Katik a nie wyjdzie Cie taniej nianie na wieczór wynająć? :D
Pewnie taniej, ale jaka obopolna frajda bedzie - babcia bedzie miala pretekst by przyleciec, a do tego czasu Pola juz bedzie pewnie rozumiala, ze to babcia w odwiedziny wpadla...
No i jeszcze jedna korzysc: polskie, domowe zarelko znow wpadnie :-D



Spi ta moja bida.... Oj alesmy sie dzis nameczyly z cyckowaniem... Mam nadzieje, ze choc noc przespi dobrze, a jutro chcemy zaliczyc premierowe wyjscie na basen. No ale to zalezy od samopoczucia Polci.


DObranoc Mamuski!
 
Do góry