reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Olusia, na IP, ale zaraz!

Doli, może zapalenie pęcherza Ci się przyplątało? Poobserwuj :).

Aylic, o jaaa, marzy mi się naleweczka! Od trzech miesięcy nosi mnie na wino domowej roboty, ale ono jest na spirycie robione...Niby mnie namawiają na zmoczenie ust, żeby zaspokoić zachciankę, ale twardo się bronię. Skończę karmić, to obalę chyba pół flaszki :szok:.

Byłam od samego rana na uczelni, złożyłam pracę do dziekanatu i czekam na termin obrony :). Prawdopodobnie początek lutego.
 
Olusia, lepiej chyba do szpitala... Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!

Doli, kurczę, jakieś zapalenie nerek? :( za dużo tego wszystkiego jak na jedną osobę...
 
Ostatnia edycja:
Doli rob ten mocz albo do lekarza.

Olusia jedź na IP jak lekarz nie odbiera!i to migiem! Ja miałam tak samo w 1 ciszy jak szyjka się rozwierala wiec zapindalaj!

Szaj ja tez bym sobie wypiła :) mogę obalić drugie pol

Sataga miałam iść rano do lekarki i ew. Do szpitala ale tak jak od piątku się z lozks nie ruszam to naprawdę jest lepiej dlatego chyba do czwartkowej wizyty posiedze...tzn poleze
 
reklama
Lei no z żyły :p
Kuli ile wejdzie
Wynik
Na czczo : 71
Po 1 h - 138
Po 2 h - 112

Wiec jest dobrze , ale do powtórki 23.02 ze względu na cukrzyków w rodzinie ...

Doli , Olusia trzymam kciuki zeby wszystko dobrze było ...[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry