reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

hej u mnie dalej masakra, ja nie wiem co to jest zatrucie czy wirus ;( bulgocze mi tak w brzuchu, że słychać na zewnątrz do tego skurcze żołądka... :/ :/ zaczynam się martwić

Tabasia i jak ??

kerna tak, to oliwkowa zieleń jakoś na zdjęciu faktycznie wychodzi inaczej.. ale zjadlabym lecza a tu guzik!!! musze tylko suchary ;/

Szaj ja lubię smazona cukinie w panierce

Myla wow, ostro, ja bym chyba nie wytrzymałą do 12 tyg...

kasia hej

Mila no właśnie, ja też nie jadam. mam napad raz na kilka miesięcy i widać jak się skończyło :/ :/
 
reklama
Witam.

Doliores dziekuje ze pytasz. Szczerze? Fatalnie :( chyba w zyciu takiego bolu gardla nie mialam. W nocy sie tak nasilil z3 kazde przelkniecie powoduje swieczki w oczach.
Teraz siedze i placze i cisne owsianke zeby miec choc troche sily.
Plukam szalwia,sola,pije syrop z cebuli,wode z cytryna i miodem...sok malinowy... i czekam... rejestracja dopiero od 9-tej... do pracy nie poszlam.
Ale mnie dopadlo :( w pierwszej ciazy ani raz nie bylam chora,a teraz caly czas cos :(

Wspolczuje Ci strasznie tego zatrucia. Podejrzane ze jeszcze nie minelo. Na skurcze zoladka biore nospe. A masz temperature?
 
akurata nospy nie mam ;( kurka musze kupić, póki co przechodzi to chyba bo czuje się lepiej i do wc już nie biegam co chwilę :/ temperatury nie mam na szczęście

fatalnie z tym gardlem :/ mnie trzymało ponad tydzień :/ daj znac co lekarz powie
 
Cześć Wam,

ja w końcu miałam wolne wczoraj i po tygodniu pracy padłam tak, że nikt nie mógł mnie z łóżka ruszyć... szkoda, że to tylko jeden dzień, teraz znów w pracy:dry:

Ja też się pochorowałam, mam taki katar, że nie mogę przez niego spać w nocy. Ja leczę się tylko wodą z cytrynką i miodem. Mam nadzieję, że mi się poprawi.

Ja dlatego, że nie jestem w stanie dostarczać organizmowi wszystkich witamin (przez mdłości) wspomagam się suplementem dla mam oraz dodatkowo omegę 3. W zeszłym roku jak zaczęłam brać na jesień to ani razu nie chorowałam całą zimę, a zawsze miałam jakąś infekcję. Teraz biorę dopiero od 2 tygodni więc jeszcze za mało, dlatego cierpię teraz:-(

Ja od początku ciąży nagle przestałam mieć ochotę na kawę, a zawszę piłam min. 3 dziennie. Najwyraźniej organizm sam sie dostosowuje do nowych warunków i nie pozwala na dostarczanie kofeiny;)

Kerna jak dla mnie połączenie kolorystyczne SUPER! Mnie też czeka remont, ale to dopiero jak przeprowadzę się na Śląsk.
 
Hej
Fr daja radę. Jak mowie ze Tadzio to powtarzają nawet ładnie Tad-zio, jak u lekarza wyczutuja to mówia taduz lol

A teściowie ktory region?

U nas burza mózgów.. Chyba bedziemy poddasze remontować :/
 
Doliores niedobrze :dry: A moze spróbuj cosbezglutenowego jeść...no wiesz..gluten często podrażnia, no przyjęło sięże suchy chleb ale może cosłagodniejszego znajdziesz? Chyba, że Ci służy..wiesz co jak to mieso niedosmażone było..tfuuu oby jakiejś salmonelli tam nie było :no:
Oliwkowa zieleń no to fajna na pewno, uwielbiam zielenie :tak:
Tabasia biedna jesteś..u lekarza dostaniesz antybiotyk na bank..szkoda..kurczę szkoda, że Cię tak wzięło/ Zdrówka!
 
Kerna jak dostane anty to na pewno nie wezme od razu. Poczekam jeszcze. Jedyny plus to to ze nie mam temperatury. Mam nadzieje ze powoli idzie ku dobremu...
 
reklama
oo właśnie, lepiej ryż, np basmati, jest delikatny.
a można go z jabłkiem podgotować, ugotowane jabłko jest teżdelikatne. Bez cukru ,wiadomo.
 
Do góry