reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Karinka pięknie wygladacie razem! Aż wzruszenie bierze. Gratuluję!!
Eewel dla Ciebie tez gratulacje dzielna dziewczyno!! Oby infekcja jak najszybciej przeszła. Poprosimy o zdjęcie Filipa :-)
 
Eewel gratuluje :) my tez do wtorku w szpitalu ...
Mały jest bardzo spokojny :)
Mialam troche problemy z krążeniem / ale wydaje mi sie ze ze strachu .., bylam cała spocona ze musieli dwa razy zakładać elektrody / wszyscy byli bardzo mili :)
Ogólnie zeby nie problemy z krążeniem to była rewelka :)
Przedchwila stałam na chwile ...

ImageUploadedByForum BabyBoom1427983910.491437.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1427983910.491437.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1427983910.491437.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 63
Ale fajny ten tydzień.:-D Codziennie nowy maluszek:-* , ciekawe czy któraś jutro nas zaskoczy,;-) bo weekend zakładam, że wszystkie odpoczywają :p
 
Karina Kubuś śliczny! ! Mama zadowolona i spokojna i to najważniejsze ;)
Mój to szczypior że ubranka na 56 duze :) i okazalo sie ze mam za malo tego rozmiaru :))

Tabasia żyje :) dochodze do siebie ale jest ciężko bo jestem na 2os sali i fanatuczką kp i takie szopki tu odchodza ze masakra lacznie z tym ze m jej dziecko do cycka dostawia albo ze dzis byla babka z poradni laktacyjnej..a jej maly sie całą dobę praktycznie drze..bo to juz nie płacz :-/ obłęd !! Ja dostałam niby dzis troche pokarmu ale nie mam sutków i maly nie ma za co zlapac:-/ mam sprobowac jeszcze z nakladkami a jak one nie pomoga to bede troche sciagac jak sie uda..


Eewel gratulacje !! Najeazniejsze ze wszystko jest dobrze: ) jak sie czujesz po cc?
 
Karina krążenie to na pewno przez nerwy i stres czekasz w skupieniu na wazny moment az uslyszysz płacz malucha a pozniej już tylko lepiej. .ja w pewnym momencie miałam ciśnienie 180/120...takie nerwy jak czekałam na płacz Adasia

Doli kciuki za wizytę! ! Panika to Cie ogarnie jak lekarz powie jutro cc :D
 
reklama
Natasza to towarzystwo masz doborowe ;) moze to moja szwagierka :))
Twoj m jej do piersi dostawia? :D to ciekawie :))
A wstawalas juz?
 
Do góry