reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ale robicie imprezy na chrzciny.A ja skromnie u Rokusi było nas 8 osób, a teraz może tyle samo może 1 więcej lub mniej, imprezy nie będzie, tylko nasze grono pkus chrzestni, nikogo więcej nie zapraszam, bo też jakbym jednych zaprosiła to trzeba by innych i też by sie uzbierało:p
 
reklama
Aga, czyli lekarz nic teraz nie powiedział na wagę małej?

Asia, metoda Vojty przyjemna nie jest, ale naprawdę nie boli. Dziecku po prostu jest niewygodnie i się złości. Ale efekty są, wiec warto :) ja strasznie się bałam - niepotrzebnie. Zamiast czytac na forach i słuchac innych ludzi, trzeba samemu spróbować. Małgosia płacze podczas ćwiczeń, ale tak jest zdrowiej, bo usprawnia oddychanie torem piersiowym! Neurologopeda mówi, ze to bardzo dobrze. A po ćwiczeniach chwilę łka, a potem się śmieje :) My też chodzimy prywatnie, nam powiedzieli, ze na nfz terminy od stycznia, ale w zesłym tygodniu byłam swiadkiem, jak pani z rejestracji dzwoniła po mamach i informowała, że temin wydłużył się do 2017... Do mnie nikt nie zadzwonił, bo mamy "pilne"....

Renatka, fajnie, że jesteś :) a jak z Markiem?

My dziś byłysmy na komisji ds orzekania o niepełnosprawności, potem u pediatry i na pierwszym szczepieniu. Małgosia waży 4400g. Płakała podczas szczepień, ale szybko się uspokoiła i od 20.30 śpi jak kamień, mam nadzieję, że nie będzie żadnych skutków ubocznych...
 
Milia no pow ze teraz ok i ze ona chyba taka będzie już
Mala się w ogole jak zwykle zestresowala ;) i osikala jej podklad w gabinecie :D

A ja też z mala mam ta komisje w sierpniu, z racji tego przewodu botalla
 
Aga może Twoja malutka po prostu tak przybiera...tak samo było u córeczki Aylin ;)

Renata to z ojcem Michalka jednak.się nie zeszliscie?
Pokaz jak mały podrosl! ;)

U nas takie duże chrzciny bo rodzina duża i zaprosisz jednych to.się.inni obraża...ale myślę że i tak.jakaś cześć nie przyjedzie bo z daleka ;)
 
Będą dzisiaj u pediatry po skierowanie do poradni rehabilitacyjnej, dowiedziałam się, że ze względu na rehabilitację mam prawo do darmowej szczepionki skojarzonej. Pediatra od razu nam to załatwiła - miło.

natasza,
Ty bodajże u Puchatka byłaś. Czy tam na pierwszej wizycie pokazują masaż metodą Vojty?
 
Aga - to Ty pisałaś,ze kupiłaś coś tam do smarowania, bo się placki suche porobiły? i jak tam po tym? bo Małemu też coś zaczyna wyskakiwać. ach te alergie :-( a dokarmiasz w końcu, czy na razie tylko kp?
 
Aneczka tak ja, wczoraj dopiero kupiłam bo pediatra mi pow. I narazie wczoraj na wieczor posmarowałam i rano, ja kupiłam akurat z ziajki bo większość kosmetyków z niej mamy
No i nie dokarmiam narazie bo wczoraj bylam ważyć i było lepiej, za tydz mamy szczepienie więc i tak znow będzie sprawdzac wagę i od razu zapytam o rozszerzanie diety kiedy mogę
 
Moja Mała też słabo przybiera na wadze - takie "minimum minimum". A już częściej jej karmić nie dam rady ;) Zdarza się nawet co pół h. Dzisiaj ważyłyśmy się i Mała waży 4940g. Myślałam, że będzie powyżej 5 :/ Fakt - jest dość szczupła, ale też długa - może taka jej uroda.
 
hej


asiatipl ja zapraszam najbliższą rodzine, tyle ich jest :/ niestety hehehe :p no i moich kuzynów-bo to bliska rodzina dla mnie i się wzajemnie zapraszamy,a że każdy ma żone/męża i dzieci to sie zbiera...

my idziemy za tydz na szczepienie, mam nadzieje, że maluch przekroczył 6 kg... miesiac temu miał 5120... no ale jak dla mnie przypakował, ma takie pucki i 2 brody :-D


milia napisze jeszcze raz chamstwo, chamstwo.. powiem Ci, że jak załatwialiśmy termin usg z pierwszym to babka krzyknęla 3 mc w przód, a mój mąż pogadał sobie z nią odpowiednio, że lekarz kazał bla, bla i nagle się termin znalazł w ciągu 2 tyg... żenada.. oni trzymaja takie terminy...



ja dziś zrobiłam juz 5 prań.. :/ starszy zasikał łóżko w nocy..bosh ja już nie wiem..długo nosił taką awaryjne pieluchomajtki na noc i suche był( wpadki wcześniej czesto ) i od 2 tyg sucho wiecv wywaliłam to i koniec..i 2 dni z rzędu zalane..i najlepsze, że on śpi w tym i ma wywalone..nic go nie rusza :eek: za to malutki jak poczuje sika to płacze taka dupka francuska :-D
 
reklama
hej


asiatipl ja zapraszam najbliższą rodzine, tyle ich jest :/ niestety hehehe :p no i moich kuzynów-bo to bliska rodzina dla mnie i się wzajemnie zapraszamy,a że każdy ma żone/męża i dzieci to sie zbiera...

my idziemy za tydz na szczepienie, mam nadzieje, że maluch przekroczył 6 kg... miesiac temu miał 5120... no ale jak dla mnie przypakował, ma takie pucki i 2 brody :-D


milia napisze jeszcze raz chamstwo, chamstwo.. powiem Ci, że jak załatwialiśmy termin usg z pierwszym to babka krzyknęla 3 mc w przód, a mój mąż pogadał sobie z nią odpowiednio, że lekarz kazał bla, bla i nagle się termin znalazł w ciągu 2 tyg... żenada.. oni trzymaja takie terminy...



ja dziś zrobiłam juz 5 prań.. :/ starszy zasikał łóżko w nocy..bosh ja już nie wiem..długo nosił taką awaryjne pieluchomajtki na noc i suche był( wpadki wcześniej czesto ) i od 2 tyg sucho wiecv wywaliłam to i koniec..i 2 dni z rzędu zalane..i najlepsze, że on śpi w tym i ma wywalone..nic go nie rusza :eek: za to malutki jak poczuje sika to płacze taka dupka francuska :-D

To u nas podobnie, z 5 latki robi się drugi dzidziuś, obecnie ona śpi z tatą, a ja z malutką u starszej w pokoju, bo starsza boi się- boi się do tego stopnia, że cały czas siedzi uczepiona mnie, w dzień nawet do ubikacji się boi sama(3metry z pokoju) albo do pokoju obok coś przynieść- ciągle jest mamo ja się boję chodź ze mną, czasem to mnie już takto drażni, że mam ochotę ją rozszarpać - ale myślę, że jest to odwet za to że malutka jest cały czas ze mną:-( :-\
 
Do góry