reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

ja zyję, ale nie mam weny na pisanie. Ciepło, dużo na dworze siedzimy, Mały rośnie i jest kochanym łobuziakiem :-) za dwa tygodnie jedziemy na tydzień nad morze i tyle :-) a u Was co tam?
 
reklama
Ania A U nas też ok. Mała to lobuzuje pazurki pokazuje ale na ogół to po prostu taki śmiech i szczęście przy niej ze zapomina się tę lobuzowanie ;)
A ja się Szyc uczę, chwalilam się tu parę stron wcześniej fotkami
 
U nas tez spokuj.

Mala pocieszna jak nie wiem. czasami z m lejemy z niej. Zaczepia wszystkich jak np do marketu idziemy.
Czasami marudzi ale to przewaznie jak zabek wychodzi.

A tak to po staremu.
 
I jak się podoba ? ;)
1468271748-1d1mld.jpeg
 
Aga, super :-) że Ci się chce. Byliśmy całkiem niedaleko Ciebie, w Sianożętach, kupiliśmy nawet musztardę świdwińska ;-)
C0o tam, dziewczyny? Widzę, że forum całkiem wymarło...
 
Oj wymarłe wymarlo... Na fb też cisza. U nas leci jakoś. Maja coraz większą i madrzejsza ;)
Hmm jak widzę potem gotowe ubranka i wiem ze to dla mojego dziecka to od razu mi się chce Szyc ;) no i jak komuś się jeszcze podoba :)
Trzeba było odwiedzić ;) co u Was ?
 
Aga - żyjemy, ale ja przechodzę kolejny kryzys macierzyński i już baaardzo chcę do pracy. jeszcze półtora miesiaca, ale juz wieczorami w domu pracuję, bo mam mnóstwo roboty przed wrześniem. I tyle. nie ma o czym gadać...
A Wy jak?
 
Hej dziewczyny Dzieci coraz większe ostatnio oglądałam zdjęcia z lipca zeszłego roku i porównywałam, niemożliwe jaka malutka Nina była wtedy My dalej cycujemy choć za dnia zdarza się wytrwać bez Za to noce od godz 3 do rana do jedno wielkie cycanie ze względu na zęby a już mnie to męczy bo 5mc ciąży to już człowiek chciałby się wygodnie wyspać.. Aga super robota z bluzeczka, gratuluję talentu!
 
reklama
Lookata jejku to za chwilę drugie ;) czasem myślę ze fajnie tak byłoby drugie mieć. Ale U mnie narazie to nie bardzo...
To do kiedy karmisz ? :)

U nas tak jak i wcześniej Mała coraz sprytnirjsza madrzejsza. Ja zajęta domem nią no i szyciem jak jest czas :) teraz dla koleżanek mam literki takie szyte i wypychane zrobić ;) bo się spodobały te co Majce zrobiłam ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry