reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Doli, to dopiero sen :rofl2:
U mnie pralka to by codziennie chodziła, tylko nie mam gdzie suszyć :-(
odkąd mamy psa, to pościel 2x w tygodniu zmieniana, do tego koce i normalne pranie, nie wyrabiam się, ja nie wiem, co to będzie od kwietnia, najlepiej byłoby suszarkę elektryczną kupić, ale niestety to cel nieosiągalny w perspektywie najbliższych miesięcy...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka. Wypilam słodkie paskudztwo i czekam sobie.

Tabasia twoja mniejsza :) moja Tydka na tym etapie wazyla tyle co twoja i urodziła sie 2800. Ale pamiętam ze ona,skokowo rosla. Byl etap ze miałam usg co tydzień bo nie przybierala nic a potem 500 g w dwa tygodnie. I w sumie do teraz jej tak zostalo. 6 msc stoi w miejscu a potem 5 cm w gore.

Mila - bo odzwyczajają dzieci od pieluch. I w żłobku chodzą bez, ale są wysadzane co chwilkę na nocnik i pytane o siusiu. Moja jest najmlodsza w grupie i jedna z niewielu z pieluchą. Wiec pewnie zapomnialy. Dla mnie nauczka żeby sprawdzić na przyszłość.

Właśnie dzwonili ze zlobka ze Tys brzuszek boli i juz ja 2 razy przeczyscilo. Super....
 
Dobrze ze tworzycie epopeje to z nudów nie padnę.
Co do prania. Syzyfowa praca. Mam wrażenie ze mój kosz na pranie nie ma dna. A zd mam jedna,suszarkę to musze czekać aż poprzednie wyschnie. Dlatego kupuje suszarkę
 
milia no ja też mam jedna suszarkę rozkładana i stoi w pokoju, nie ma co dodaje uroku :crazy: i pranie codziennie praktycznie bo a to nasze a to dziecka a to czarne, białe w 30 stopniach bla, bla.. myślałam, że dziś będzie dzień bez suszarki a tu niestety haha, w lecie to dobrze bo mam sznurki na balkonie
 
Dziewczyny ja juz po wizycie. 100% zdrowy chłopak! :) ale ja... Zapalenie pęcherza, zapalenie pochwy, szyjka 2, 88 :( jestem zmartwiona.
 
reklama
Aylin, nie wzięłaś nic do poczytania?

Doli, ja mam 2 suszarki rozkładane, ale zajmują cały pokoik, który będzie dla dziecka, inne pomieszczenia też małe, po prostu nie mam gdzie tych suszarek zmieścić :-( marzę o elektrycznej...

Klaudia, gratuluję zdrowego synka, a na zapalenia na pewno dostałaś leki, nie martw się. Masz leżeć z powodu szyjki? który to tydzień?
 
Do góry