reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Witam Kwietnióweczki
Ja również dołączam do grona kwietniówek. Termin według mnie to 22 kwiecień. W przyszłym tyg wybieram się do gin:-D mam nadzieję że wszystko będzie ok.
 
reklama
Lei - ja jestem sama w szoku co wydałam w ostatnich 2 tyg.. , a to tylko farby i meble do jednego pokoju ..., a tu wszystkie oszczędności poszły. A co za biznesik chcesz robic?
Doli- 12 metrów tylko dla dzieci? No dom to zawsze wydatki, ale tez jest sie na swoim to jest dobre , no i ze duzo miejsca, czego najwiecej potrzebujemy- bo Emily ma tyle sprzętu rehabilicyjnego ze nie wiem gdzie to stawiać.
Ja chce znać płeć dziecka mimo to - nie wytrzymalabym w niewiedzy hehe
 
Dziewczynki piszcie na drugim watku "Lista kwietniowek" swoje terminy. Uzupelnie jutro ;)

Mi termin zmienil sie na 10.04 z om a z owu 4.04 :)
 
Rama no to niezła wtopa z płcią!! ale szok :p :p jak za dawnych czasów ;-) wiesz raczej chodzi mi o kwestię imion, ubranek itp ;-) najwyżej syn będzie w różowych śpiochach chodził albo córa w niebieskich z autami ;-)
Ja pisałam to ze względu na czekanie z malowaniem pokoju dzieci ;)
Ubranka to faktycznie nie problem, bo nawet, gdy moja córa była w różowym kombinezonku, została wzięta za chłopca ;)
A moj maz mnie namawia zeby nie znać płci...ale ja nie dam rady ;) ciuszki po córce mam jakieś niebieskie i szare teza ale nie chodzi o to...ja jakoś czuje, ze muszę wiedzieć :)
Znam te uczucie ;)
Chociaż nie uwierzę na 100%, to i tak chcę wiedzieć :)
Witam Kwietnióweczki
Ja również dołączam do grona kwietniówek. Termin według mnie to 22 kwiecień. W przyszłym tyg wybieram się do gin:-D mam nadzieję że wszystko będzie ok.
Witam :)
Musi być wszystko ok i będzie, bo dlaczegóż by nie? ;)
 
cześć dziewczyny :-)
i ja zaliczam się na kwiecień ;-) wg om i wg usg termin wychodzi mi na 06.04 :tak: potwierdzone testem, usg, no i w środę zobaczyliśmy maleńkie serduszko :-)
mamy już małą Basię z 06.07.2013 :tak: czekamy na rodzeństwo, chociaż jeszcze ze strachem, po pierwszej stracie...
 
To jest moja 4 ciąża(pierwsze dzieciątko poroniłam w 18 tyg ). Mam 2 wspaniałych synków Gabryś 9 lat a Gracuś 5 latek.We wszystkich ciążach leżałam na początku na podtrzymaniu ale mam nadzieję że teraz będzie inaczej musi być dobrze :-D
 
reklama
Do góry