reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Tabasia trzymam kciuki za serduszko :-)

W pierwszej ciąży po cichutku liczyłam na dziewczynkę, jednak lekarz powiedział, że będzie chłopczyk. Na porodówce miałam więc niespodziankę :-D.

Teraz też chciałabym mieć dziewczynkę i mam takie przeczucie, że tak będzie, chociaż Adam bardzo chciałby mieć synka. Zresztą to będzie jego pierwsze dziecko.
 
Testy negatywne, ale usg dopiero będę miała 3. września ;)
Ginka powiedziała, że jest za wcześnie, żeby być pewnym. Nie zapowiada się na krwawienie - tylko tyle mi powiedziała.

A dziś już 12. dzień mi się spóźnia okres i ciągle mam podwyższoną tempkę poza tym jednym dniem, o którym pisałam.
Nigdy nie miałam problemów z okresem, nie spóźniał mi się. Zwłaszcza, że mierzę tempkę i podwyższoną w zwykłych cyklach (czyt. bez ciąży) mam max. 12 dni. Potem jest spadek i okres.

W poprzednich ciążach nie było spadku po 12. dniu i teraz jest tak samo.
Znam swój organizm ;)
 
hej

ale naskrobałyście :szok: nie wiem kiedy to nadrobie ;-)
własnie wróciliśmy ze sklepów, bo i remont się szykuje u nas i w ogóle spożywcze trzeba było zrobić

Mila ja nie mam pojęcia KTO będzie, o ile w ciąży chciałam chłopca, przeczuwałam i mam o tyle teraz wiadomo wszyscy życzliwi życzą parki, już rzygam na samą myśl o tym, chyba jednak wolałabym chłopczyka drugiego, mąż obstawia córę

joanna no kreska jest ale taka właśnie leciutka, człowiek to by od razu chciał nie wiadomo co ;-) cycki też mnie bolą i to był w sumie mój 1 objaw.. do tego zaparcia bleh :p

Rama no to niezła niepewność... u mnie z Pierwszym test ledwo, ledwo wyszedł jakieś 1.5 tyg po spodziewanym terminie @ .. także głowa do góry
 
Witam nowe mamy :)

Ja sama nie wiem czy chciałabym chłopca czy dziewczynkę...chyba druga dziewczynkę a trzecie chłopca ;)

Bynajmniej nie rzygam na myśl o swoim dziecku..(Doliores?!) chyba cos zle zrozumiałam?

Rama, życzę Ci żebyś była w ciazy..planujesz jeszcze jakis test?

Lekarka powiedziała, ze śmiało moge lecieć ale i tak sie stresuje. Nie wiem czy przez te bramki przechodzić a nie chce mowić, ze jestem w ciazy bo nie lecę sama i nie chce zeby sie dowiedział ktoś...:/
 
Lei tak, źle zrozumiałaś. Chodziło mi o to, że na samą myśl o tych gadkach ciotek, matek i mądralińskich, że POWINNA być teraz dziewczynka to mnie mdli. Powinno, powinno. zakichane stereotypy.
ma być zdrowe i więcej mi do szczęścia nie trzeba
 
U mnie tez nie bo chcemy sobie wlasnie darować teksty typu "i co teraz" "miałaś isc na kurs/do pracy, a mieszkanie małe a jak dacie radę" czekamy do roczku córki, czyli jeszcze 2,5 miesiąca. Maz teraz prace będzie zmieniał to dodatkowy stres nam nie potrzebny...:/
 
reklama
Hejka :-)
No najwazniejsze zeby było zdrowe dziecko ... , reszta mi obojętna. Jeszcze następny tydzien i bede moze po remoncie ... , a pracy wiecej niż myslalam ...
 
Do góry