reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Dołączam i ja :) Jestem majówką 2011 i wczoraj zrobiłam teścik i piękne dwie kreseczki, beż żadnych wątpliwości. Termin mniej więcej na 23 kwietnia :)
Tak więc niniejszym oficjalnie się witam i proszę o przyjęcie do Waszego kwietniowego grona :-)
 
reklama
Jejku jakie mam humorki..bez kija nie podchodz :/

Rama, zrób ta bete co Ci szkodzi? Cztery dyszki i będziesz wiedziała co i jak...
 
u mnie dzis nad ranem pojawilo si eplamienie, wyladowalam na ginekologii, po USG gin powiedziala, ze ciaza zywa, ale jest krwiak, kazala luteine zamienic na duphaston, brac no-spe i odpoczywac. Trzymajcie kciuki zeby wszystko skonczylo sie dobrze.
mialam krwiaka w ciazy z corka i wszystko dobrze sie skonczylo choc faktycznie glownie lezalam do 14tc trzymam kciuki

xmamuska przykro mi
 
w ciazy z corka tez mialam takie plamienie i tez w tym samym tyg ale wszystko dobrze sie zakonczylo, mam nadzieje ze i teraz bedzie dobrze.
 
Hej Dziewczyny. Już po gościach posprzatane, na szybko podczytałam.
xmamuska - przykro mi, trzymam kciuki za następny raz!
Ramajluja - aż żal czytać takie rzeczy, dorośli czasem są naprawdę tacy bezmyślni...
nadzieja - trzymam kciuki, oszczędzaj się, a będzie dobrze.
Doliores - witaj ;)
a ja mam mega mdłści, wszystko mi śmierdzi i na nic nie mam ochoty do jedzenia, ale jeść się chce. W pierwszej ciąży tak nie miałam.
Uciekam, Dziewczynki. Dobranoc.
 
Tak więc niniejszym oficjalnie się witam i proszę o przyjęcie do Waszego kwietniowego grona :-)
Witamy :)

Rama, zrób ta bete co Ci szkodzi? Cztery dyszki i będziesz wiedziała co i jak...
Dla mnie te 40 zł to dużo (jeszcze szkolne zakupy przede mną), a ja i tak wiem, że jestem w ciąży, bo podwyższona temperatura zawsze u mnie oznacza to samo.
Inne objawy typu: mdłości, zachcianki, częste bieganie do toalety czy powiększone piersi... mówią same za siebie.
Tylko po locie tempka spadła i się zmartwiłam, ale biorę ten Duphaston 2x1 i dziś tempka wróciła do normy (tej wysokiej).
Przypuszczam, że bez tego leku też by było ok, ale on mnie uspokoił trochę. Skończy się opakowanie i z głowy.
Tym czasem czekam do 3. września na USG.
Będzie dobrze ;)

a ja mam mega mdłści, wszystko mi śmierdzi i na nic nie mam ochoty do jedzenia, ale jeść się chce.
Ja w sumie mdłości już mam nieco słabsze, ale też ciągle chce mi się jeść, tylko kurcze patrzę na te jedzenie i nie chcę akurat tego, co widzę... Muszę jutro kupić jakieś różne owoce, bo mnie do nich ciągnie i może jakiś kisielek jeszcze zrobię czy budyń ;)
 
Dziewczyny posta mi wcielo :( :( :( odpisalam kazdej bez wyjatku. Taki dlugi byl. Nosz cholera bb na telefonie to jakis dramat :(
Ide spac...
 
Na wszelki wypadek polecam zapisać sobie wiadomość przed wysłaniem...kopiuj wszystko...
Ja tak robię, zwłaszcza przy dłuższych wypowiedziach.
Na szczęście jednak jeszcze nie zauważyłam, by mi coś wcięło.

Ale mnie głowa boli :/
 
hej

melduję, że drugi test wykonany pozostawił znowu cień kreski ciążowej, mocniejszy niz ostatnio..

Zobacz załącznik 638810

wizytę mam na 28.8....


Amisia nie martw się bo się zaczniemy zaraz nakręcać, ja już sie oczytałam i niepotrzebny stres... a który Ty masz tydz dokładnie? ja od pocz. 5 tyg jadłam chlorchinaldin i 2 tab. strepsilsu intensiv:/ więc sie nakręciłam nieźle, doktorka mówiła, że chlorchinaldin można ( miałam potworne zapalenie gardła już 1.5 tyg ) a te dwa strepsilse nie powinny miec wpływu, no ale mądrzejszy internet juz mnie zdenerwował :/
Ramailuja hej :-) ja bety nigdy nie robiłam i nie robię nawet teraz, musze wylozowac bo zwariuje..

Majowa witaj, ja mam syna z lipca 2011 :-) a termin wychodzimi mi teraz różnie, albo 17.04 albo 21.04 :O i sama nie wiem już jak to liczyć :/

aneczka hej, u mnie też mdłości ale tylko do gardła podchodzi i nic wiecej :p

Tabasia hej
 
reklama
7 tydzień 3 ddzień. Wiem że w tej ciąży będzie wszystko ddobrze a jajnik też mnie dziś boli ale czytałam że to normalne bo się rozciągają wezadla macicy
 
Do góry