reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

reklama
Okres mógł ci się zatrzymać przez stres a jego napewno nie masz mało a według twoich obliczeń to w którym tygodniu byś była. Ale głowa do góry trzeba być dobrej myśli TrZymam kciuki
Ale wiesz o tym, że cykl może się wydłużać i skracać JEDYNIE poprzez pierwszą fazę cyklu?
Każda kobieta ma określoną ilość dni drugiej fazy cyklu i, w razie zaburzeń może być ona tylko krótsza.
Jeśli od skoku temperatury u mnie jest więcej niż 12 dni, to jestem w ciąży.
Przeważnie musi być to więcej niż 14 dni, ale to zależy od kobiet. Ja mierzę temperaturę od czasów, gdy byłam nastolatką, więc znam swój organizm.
Tydzień ciąży widać na suwaczku, ale na komórce go nie widzę. Teraz jest piąty tydzień i kilka dni. Termin, liczony od poczęcia, mam na 16. kwietnia.
czy jak by;as u gina to mialas robione usg ?
Lekarka powiedziała we czwartek, że usg nic jeszcze nie wykaże.
Mówiłam jej, że jestem 10 dni po terminie spodziewanej miesiączki, bo mój cykl trwa 26 dni, ale miała to jakby gdzieś :/

Czy usg jest w stanie wykazać ciążę 22 dni od poczęcia? Czyli, licząc od OM, 5 tyg i 1 dzień ciąży...
 
napisałam długi post i mi wszystko wcięło :-(
no nic, w skrócie - Rama wg mnie byłoby widać chociaż pęcherzyk
witam nowe mamusie :-)
ja wczoraj cały dzień leżałam z mega bólem głowy, dopiero rano przeszedł
co do płci - mam przeczucie na chłopca, zobaczymy, czy się sprawdzi
Uciekam, może uda mi się zajrzeć wieczorem
 
Witajcie...
Rama bylby widoczny pecherzyk, ja sobie nie wyobrazalam lezenia w szpitalu pamietam pojechalam z plamieniem musieli zbadac zrobic usg i odmowilam lezenia w szpitalu bo tam mialam tylko brac leki oraz mialam lezec to oczywiste ze wolalam w domu.
 
Rama jakaś dziwna ta lekarka. Mamy ten sam termin, ja u swojego lekarza byłam 12.08 i był widoczny pęcherzyk ciążowy bez serduszka, ale na to było jeszcze za wcześnie.
To jest taka stara babka, która pewnie pracuje z własnej woli, bo inaczej byłaby na emeryturze.
A kiedy miałaś OM? Ja 10. lipca i jak przyszłam 14. sierpnia, to ona uważała, że to za wcześnie, bo może myślała, że ja mam dłuższe cykle.
Wkurzyła mnie, że nie słucha tego, co ja do niej mówię, a mówiłam, że cykl mam 26-dniowy i jestem 10 dni po terminie spodziewanej miesiączki, czyli już 22 dni miałam wyższą temperaturę tego dnia.
Powiedziała, że mogę sobie zrobić test ciążowy... Nawet jej nie mówiłam, że już robiłam dwa, bo jakby usłyszała, że były negatywne, to już by mi w nic nie uwierzyła :/
I zasugerowała BETĘ... tylko dlaczego tego nie dają na skierowanie?
Bo dla mnie 40 zł to naprawdę bardzo dużo, by wydać na samo sprawdzenie czy jestem w ciąży :(

Zastanawiam się czy jest sens iść do niej jutro, bo pewnie stwierdzi, że to się po prostu okres zaczął :/
A do szpitala... Jeśli mieliby mnie tam zostawić na kilka dni, to nie mogę tam iść, bo co z dziećmi?
Moja rodzina nic nie wie o ciąży i nie może się jeszcze dowiedzieć.
A nawet, jakbym miała mieć tylko badania w szpitalu i by mnie puścili, to jak to wytłumaczę rodzinie?

Jestem w sytuacji bez wyjścia...
Staram się odpoczywać, siedzę w domku dzisiaj kolejny dzień.
Wzięłam Duphaston (już czwarty dzień biorę, 2 razy dziennie) i też dwie No-spy znowu.
Plamienie nadal jest plamieniem - nie rozkręca się na szczęście.
 
wróciłam z rowerku właśnie, pyknęłam 12 km....

babydust hej

Karina łoboziu!! :D pierwsze zdjęcia :D na serducho jest czas :-)

Rama dziwna ta lekarka skoro 26 dc i 10 dni po terminie :O no chyba, że "zna Ciebie " i twój organizm... może trzeba poczekać jednak.. jesteś w tym samym tygodniu ciąży co ja, myślę, że na usg na pewno byłyby widac pęcherzyk , z sercem za wczesnie, a inny lekarz ??

aneczka hej :-)
 
reklama
Do góry