reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

O ile kojarze to po 18 dopiero na izbie przyjec przyjmuja a tak to do swojego lekarza. Przynajmniej ja milaam tak z 1 poronieniem ok 9 pojechalam przyjela mnie polozna bo powiedzialam ze wlasnie poronilam.. wieczorem dnia poprzedniego dostalam krwotoku i wypadlo ze mnie ...do wanny.. oszczedze szczegolow dnia nastepnego jak bylam u tego lekarza dostalam opierdziel ze nie poszlam odrazu na izbe przyjec....
Rama 3mam kciuki
 
reklama
Rama dla mnie to troche dziwne z Twojej strony, ze nie chcialas bety ani kolejnego testu. To nie jest majątek a wiedzialabys na 100% czy faktycznie jesteś w ciazy. Bez sensu jeśli będziesz przeżywać teraz stratę a tak naprawdę dostałaś zwyczajnie okres :/ no nie wiem czy tylko ja to widzę?

Ja dzis tez plamilam ale tylko chwile i przestało..w ogóle cały dzien byłam z mężem w szpitalu, dysk mu sie wysunął czy cos...:/
 
Rama, szczerze mowiac to z tego co piszesz wywnioskowalam ze byc moze wcale nie bylas w ciazy. :( po prostu masz ostatnio duzo stresu zabiegana i wgl. znasz swoj organizm ale on tez czasem plata figle. mowisz ze @ sie spozniala ale testy negatywne na usg tez jeszcze nic nie byla a POWINIEN byc pecherzyk ja bylam kilka dni po spodziewanej @ i byl pecherzyk . mowisz ze od kilku dni bierzesz dyohaston. on potrzymuje ciaze gdy w niej jestes a wywoluje okres gdy masz jakies zaburzenia. Czyli w Twoim przypadku wydaje mi sie ze poprostu zadzialal wywolujac @ . Oczywiscie sprawdzic mozna do szpitala ja bym sie nawet nie zastanawiala...

Jak w szpitalu sprawdza a macica bedzie pusta to tak czy inaczej mozna sprawdzic czy bylas w ciazy z badania krwi.

ze szczerego serduszka oczywiscie trzymam kciuki za Ciebie by byla tak jak sobie marzysz, :)

 
Rama dla mnie to troche dziwne z Twojej strony, ze nie chcialas bety ani kolejnego testu. To nie jest majątek a wiedzialabys na 100% czy faktycznie jesteś w ciazy. Bez sensu jeśli będziesz przeżywać teraz stratę a tak naprawdę dostałaś zwyczajnie okres :/ no nie wiem czy tylko ja to widzę?

Ja dzis tez plamilam ale tylko chwile i przestało..w ogóle cały dzien byłam z mężem w szpitalu, dysk mu sie wysunął czy cos...:/


Zgadzam sie z Toba Lei .
 
Poprzednie dwa testy nic nie dały, więc kolejnego nie chcę.
Jutro pojadę do szpitala i zobaczymy co jest...

Ale teraz już nie wiem czy mam jechać, skoro mówicie, że po 18:00 przyjmą mnie dopiero...
To mam czekać do wieczora jutro?
 
reklama
Rama....mowisz ze @ sie spozniala ale testy negatywne na usg tez jeszcze nic nie byla a POWINIEN byc pecherzyk ja bylam kilka dni po spodziewanej @ i byl pecherzyk
Nie chodziło o samą miesiączkę, że się spóźniała.
Ja miałam ciągle (i mam do tej pory, poza tamtym jednym dniem) podwyższoną temperaturę.
Testy były negatywne, owszem, ale były to testy strumieniowe i być może nie wyszły dobrze, bo oni kazali sikać na test przez 10 sekund, a co ja poradzę, że całość załatwiałam w 5...
NIE MIAŁAM JESZCZE BADANIA USG!!!!! (sorki za te wykrzykniki, ale ile razy mam jeszcze o tym pisać?)

Kobieta zbadała mnie 14. sierpnia tylko palpacyjnie i nie wykluczała ciąży, ale też powiedziała, że jest za wcześnie, by ją potwierdzić i, że usg też nic nie wykaże, zatem dała mi skierowanie na usg dopiero na 3. września.
Mam nadzieję, że teraz już każda z Was to zrozumiała.

Jutro zatem pójdę koło południa.
Mam neta w telefonie, więc zaraz, jak tylko się dowiem co i jak, to tutaj napiszę, byście się nie stresowały.
 
Ostatnia edycja:
Do góry