reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Naprawdę pomaga to, że mam blisko siebie moje córeczki. Zawsze mogę je przytulić, ale też... mam przy nich tyle zajęć, że łatwiej nie myśleć o stracie.
Teraz jesteśmy jeszcze na placu zabaw. Zaraz wracamy i póki nie położę dzieci spać, będę zajęta.
Później...im szybciej pójdę spać, tym lepiej.
Rano do przychodni...potem inne sprawy na mieście...
Byle być zajętym...
 
reklama
dziewczyny, moze zaczniemy pisac oddzielne watki-tematyczne, powitaniowy, stan zdrowia, samopoczucie, bo faktycznie tematow bedzie sie zbieralo, a dziennie 10 stron nie dam rady ogarnac?
 
Cateline, ja mam corcie z listopada i miałam troche nadzieje na blizniaki ;) gratuluje serdecznie, wspaniała sprawa! Życzę Wam zdrowka z całego serca :D

Mnie troche brzuch pobolewa. Nie wiem jak mam leżeć jak muszę mała kąpać, przebierać, podnosić a do tego zwykle domowe rzeczy.

Jednak jedziemy z samego rana bo nie zdążyliśmy sie spakować i ogarnąć ;)
 
Amisia, ogarniesz ;-) ja na telefonie z bb już dłuuugo ;-) ale w aplikacji, tak mi wygodniej :tak:

Cateline, o, o Tobie zapomniałam ;-) zazdroszczę Ci bardzo bardzo bliźniaków :-):tak: ale tak pozytywnie, my z mężem bardzo chcieliśmy, chociaż teraz jak jest Basia i jeszcze dwójka maluchów, to by było wesoło ;-)
 
Z tymi wątkami super sprawa - na czerwcowkach tak mamy. Z tym ze stan zdrowia i samopoczucie to juz moze zbyt szczegolowo? Pogubimy sie po prostu. Moze lepiej cos w stylu kwietniowki u lekarza itp i tam wrzucać sprawy medyczne? Potem i tak zapewne stworzymy watki zakupowe, żywieniowe apteczne itd...
 
reklama
Witam sie. Odpisze pozniej ;)

Tylko przypominam Kwietnioweczki ktore chca byc na liscie prosze o wpisanie terminu na drugim watku ;)
 
Do góry