reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

L-4

Tatoonie

Aktywna w BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
cześć dziewczyny!
jestem aktualnie w 18 tc, pracuję. Zastanawiam się coraz częściej nad przejściem na L4. Kiedyś myślałam sobie, że jak zajdę w ciążę to ani minutki nie będę się zastanawiała-tylko L4 i po sprawie. wypoczynek, lenistwo i te sprawy. A tym czasem, okazuje się, że to nie jest wcale taka łatwa decyzja. Jakoś się obawaim, że później nie będę miała po co wracać do pracy... co Wy o tym sądzicie?

reklama

bunia_25

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam, trudno powiedziec jak Twoj pracodawca zareaguje, dla dziecka moze by bylo lepiej jak bys zostala w domu. Ja jestem juz dlugo na zwolnieniu, ale mi wygasla umowa o prace wiec... ciagne ile sie da. Pozdrawiam

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
Mi dopiero kończą się wakacje i wracam do pracy. Będę chciała pracować tak długo jak zdołam. Ale jak będzie mi ciężko to nie mam zamiaru ryzykować zdrowiem swoim i dzidzi.

Kasia178

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja podobnie jak izabelka chciałabym pracować, też pracuję w szkole i mam nadzieję wrocić tam od 1 września, jutro idę na kontrolę do gina, zobaczymy czy pozwoli mi wrócić do pracy, oby tak. Papa

aniołekk

Fan(ka)
Miasto
Szczecin
Rozwiązania
0
j apracuje we wlasnej firmie z przyszlym mezem... mamy jeszcze normalna umowe o prace
ale po slubie ta umowa nabiera statutu wspolwalsnosci i wiekszy zus,, wiec od 12 jetesm na zwolnieniu... chce miec cisze i spokoj a pomoc tak czy inaczej moge mu z domu informatyk ma latwiejsze zadanie bo mozna pracowac zdalnie:)

wszystko zalezy od sytuacji jaki jest pracodawca i jak sie ciebie cenie jako pracowika:)

Pozdrwaiam Aniolekk

Tatoonie

Aktywna w BB
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
hej dziewczynki,
no ja niestaty nie pracuję w szkole , ani też we własnej firmie, tylko z samymi dziadami w "samochodach" . te dziadziska mało co pojmują niekiedy, ale jakoś staram się to wszystko ciągnąć dalej. póki jest lato i w miarę ładna pogoda, to luzik. ale później będzie gorzej, dojazdy i stanie na przystankach, a poza tym jak sobie tak pomyślę, to jest to ostatni moment na to, abym sobie odpoczęła ze spokojem w domku, później bobasek nie będzie "wyrozumiały".
Pozdrawiam wszystkie brzuchatki ;)

Martusia78

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
ja też jestem nauczycielką :) miałam całe wakacje L4 w celu przedłużenia urlopu macierzyńskiego potem/ bo mnie akurat tak pasuje, by przedłużyć o te 6 tygodni i doczekać z maleństwem wakacji w ten sposób. tak mi doradzono w mojej szkole, teraz wracam we wrzesniu na miesiąc do pracy zobaczyć moich kochanych uczniów i trochę w celach towarzyskich :) a potem na październik, listopad, grudzień na L4 i już :)
pozdrawiam wszystkie MAMUSKI :)

czechow

Moderator
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o mnie to na razie pracuję.
NIe wiem jak długo ale na pewno jeśli mój organizm albo maleństwo powie: hola, hola jest za ciężko - to nie będę miała skrupułów!

kiedyś myślałam, że jak będę w ciąży to pójdę na L4 i nie będę się stresować pracą ale teraz wiem że nie jest tak kolorowo i niestety jeszcze do pracy poochodzę.
Na szczęście mam czaderskiego szefa który sam powiedział że jak będę się gorzej czuła to mnie "wykopie" do domu ;D

bata

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
ja pracuję na uczelni i jak powiedziałam szefowi, że od grudnia biorę wolne to miał lekko cierpką minę, a do grudnia chodzić do pracy to i tak długo, ale jakoś sobie poradzę, chyba że maleństwo się wcześniej zbuntuje

reklama

DziOObek

Styczniowe mamy'06
Rozwiązania
0
Co do tatooni to powiem tak wszystko zalezy od szefa ,teraz podczas ciazy nie moze cie zwolnic ,a potem to juz wszystko bedzie tylko zalezec od niego bo na macierzynski i tak musisz isc wiec albo cie po macierzynskim zwolni albo nie wszystko zalezy jak on sie na to zapatruje .
A co do L4 to tatoonie jezeli czujesz ze dobrze by ci zrobilo troszke poleniuchowac w domciu to ja bym szla bo jednak dzidzi jest tego wart :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry