reklama

L-4

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2006r.' rozpoczęty przez Tatoonie, 19 Sierpień 2005.

1. Tatoonie

Tatoonie Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    cześć dziewczyny!
    jestem aktualnie w 18 tc, pracuję. Zastanawiam się coraz częściej nad przejściem na L4. Kiedyś myślałam sobie, że jak zajdę w ciążę to ani minutki nie będę się zastanawiała-tylko L4 i po sprawie. wypoczynek, lenistwo i te sprawy. A tym czasem, okazuje się, że to nie jest wcale taka łatwa decyzja. Jakoś się obawaim, że później nie będę miała po co wracać do pracy... co Wy o tym sądzicie?

2. bunia_25

bunia_25 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, trudno powiedziec jak Twoj pracodawca zareaguje, dla dziecka moze by bylo lepiej jak bys zostala w domu. Ja jestem juz dlugo na zwolnieniu, ale mi wygasla umowa o prace wiec... ciagne ile sie da. Pozdrawiam

3. reklama
  4. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi dopiero kończą się wakacje i wracam do pracy. Będę chciała pracować tak długo jak zdołam. Ale jak będzie mi ciężko to nie mam zamiaru ryzykować zdrowiem swoim i dzidzi.

5. Kasia178

Kasia178 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja podobnie jak izabelka chciałabym pracować, też pracuję w szkole i mam nadzieję wrocić tam od 1 września, jutro idę na kontrolę do gina, zobaczymy czy pozwoli mi wrócić do pracy, oby tak. Papa

6. aniołekk

aniołekk Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    j apracuje we wlasnej firmie z przyszlym mezem... mamy jeszcze normalna umowe o prace
    ale po slubie ta umowa nabiera statutu wspolwalsnosci i wiekszy zus,, wiec od 12 jetesm na zwolnieniu... chce miec cisze i spokoj a pomoc tak czy inaczej moge mu z domu informatyk ma latwiejsze zadanie bo mozna pracowac zdalnie:)

wszystko zalezy od sytuacji jaki jest pracodawca i jak sie ciebie cenie jako pracowika:)

Pozdrwaiam Aniolekk

7. Tatoonie

Tatoonie Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    hej dziewczynki,
    no ja niestaty nie pracuję w szkole , ani też we własnej firmie, tylko z samymi dziadami w "samochodach" . te dziadziska mało co pojmują niekiedy, ale jakoś staram się to wszystko ciągnąć dalej. póki jest lato i w miarę ładna pogoda, to luzik. ale później będzie gorzej, dojazdy i stanie na przystankach, a poza tym jak sobie tak pomyślę, to jest to ostatni moment na to, abym sobie odpoczęła ze spokojem w domku, później bobasek nie będzie "wyrozumiały".
    Pozdrawiam wszystkie brzuchatki ;)

8. Martusia78

Martusia78 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja też jestem nauczycielką :) miałam całe wakacje L4 w celu przedłużenia urlopu macierzyńskiego potem/ bo mnie akurat tak pasuje, by przedłużyć o te 6 tygodni i doczekać z maleństwem wakacji w ten sposób. tak mi doradzono w mojej szkole, teraz wracam we wrzesniu na miesiąc do pracy zobaczyć moich kochanych uczniów i trochę w celach towarzyskich :) a potem na październik, listopad, grudzień na L4 i już :)
    pozdrawiam wszystkie MAMUSKI :)

9. czechow

czechow Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jeśli chodzi o mnie to na razie pracuję.
    NIe wiem jak długo ale na pewno jeśli mój organizm albo maleństwo powie: hola, hola jest za ciężko - to nie będę miała skrupułów!

kiedyś myślałam, że jak będę w ciąży to pójdę na L4 i nie będę się stresować pracą ale teraz wiem że nie jest tak kolorowo i niestety jeszcze do pracy poochodzę.
    Na szczęście mam czaderskiego szefa który sam powiedział że jak będę się gorzej czuła to mnie "wykopie" do domu ;D

10. reklama
  11. bata

bata Styczniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja pracuję na uczelni i jak powiedziałam szefowi, że od grudnia biorę wolne to miał lekko cierpką minę, a do grudnia chodzić do pracy to i tak długo, ale jakoś sobie poradzę, chyba że maleństwo się wcześniej zbuntuje

12. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Co do tatooni to powiem tak wszystko zalezy od szefa ,teraz podczas ciazy nie moze cie zwolnic ,a potem to juz wszystko bedzie tylko zalezec od niego bo na macierzynski i tak musisz isc wiec albo cie po macierzynskim zwolni albo nie wszystko zalezy jak on sie na to zapatruje .
    A co do L4 to tatoonie jezeli czujesz ze dobrze by ci zrobilo troszke poleniuchowac w domciu to ja bym szla bo jednak dzidzi jest tego wart :)

Poleć forum